Nihat Özdemir'in oğlu ve gelini gözaltında!

Türkiye Futbol Federasyonu Başkanı Nihat Özdemir'in oğlu ve gelini gözaltına alındı.

Gündem 16.01.2020, 14:31
Nihat Özdemir'in oğlu ve gelini gözaltında!

Edinilen bilgiye göre Nihat Özdemir'in FETÖ'den ötürü tutuklanıp tahliye edilen ancak hakkında yeniden tutuklama kararı çıkan kayınbiraderi eski Korgeneral Metin İyidil'i kaçırmaya teşebbüs ettikleri iddiasıyla Batuhan Özdemir ve Aslı Özdemir gözaltına alındı.

Eski EDOK Muharebe ve Muharebe Eğitim Destek Komutanı olan ekorgeneral Metin, yargılandığı 15 Temmuz EDOK davasında, "Anayasal düzeni ortadan kaldırmaya teşebbüs" suçundan ağırlaştırılmış ömür boyu hapis cezasına çarptırıldı.

Ancak dosyası yeniden inceleyen istinaf mahkemesi İyidil, ağırlaştırılmış müebbet hapis cezasını bozdu ve İyidil'in tahliyesine karar verdi. Yapılan itiraz sonucu İyidil hakkında yeniden tutuklama kararı çıktı. İyidil'in Nihat Özdemir'in oğlu Batuhan Özdemir ve Aslı Özdemir tarafından kaçırılmaya çalışıldığı ve bu nedenle gözaltına alındıkları belirtiliyor. İyidil'in avukatı Abdullah Kaya'nın da gözaltına alınanlar arasında olduğu kaydedildi.
Edinilen bilgiye göre Özdemir'in FETÖ'den ötürü tutuklanıp tahliye edilen ancak hakkında yeniden tutuklama kararı çıkan kayınbiraderi eski Korgeneral Metin İyidil'i kaçırmaya teşebbüs ettikleri iddiasıyla Batuhan Özdemir ve Aslı Özdemir gözaltına alındı.


Son dakika Trabzonspor haberleri ve Son dakika Trabzon Haberleri
Yorumlar (11)
Mantıklı 6 gün önce
Burnuma çok pis kokular geliyor. Şike döneminde bu zat ve Ali Koç ve ismini hatırlamadığım( Cihan mı ne ) “Keloğlan” yokmuydu? Bunlar Şikeci Aziz’i terketmedilermi? Bu Nihat’da Fetöcu olmasın? Bunların içinde çok var. Malum halı saha maçları falan..
Gökhan 6 gün önce
Ne pis ilişkileri var FB yöneticilerinin görün bunlar devletçi olduğunu iddia eder devletin kaymağını yerler.
Kastrati 6 gün önce
Ortalik toz duman
Mantıklı 6 gün önce
Bakın ‘oğlu’ diyor, dikkatinizi çekerim. Evlatlar Ebeveyn’lerinden ne görürse onu yaparlar. Büyük muhtemeldir ki, N. Özdemir’in oğlu Babasından birşeyler gördü ki, yaptı.Ben burdan Devletin savcılarına sesleniyorum:Bu olaya el atın.
Orhan 6 gün önce
Arkadaslar aklima gelmiyor degil .federasyona dedigini yaptiramayan fenerbahcenin bir kumpasida olabilir.turkiyede her sey olabilir.at izi it izine karismis.
Ersin 6 gün önce
Bu ülkede ne beklersinki emin olun 24 saat geçmeden serbest bırakırlar hiç bişey olmamış gibi devam ederler
muzaffer 6 gün önce
hepinizin vakti var.. sıra sıra gelecek merak etmeyin.. sıra ikinci fetö dalgasında.. o kupamızda yerine gelecek elbet..
yorumcu 6 gün önce
Kadere bak! Kimler kimlerle beraber! kadere bak!
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@