7m


7m

hyundai

Minik Berrak'tan acı haber

Denizde dalgalara kapılarak kaybolan minik Berrak'ın cansız bedeni bulundu.

Gündem 05.08.2018, 16:17
Minik Berrak'tan acı haber

İstanbul Şile'de dalgalara kapılarak kaybolan minik Berrak'ın cansız bedeni bulundu. Arama çalışmalarına katılan Berrak'ın bir yakını "Hiç kimse hiç bir zaman bir ölüye sevinmez. Biz şimdi ölümüzü bulsak sevineceğiz" ifadelerini kullandı.

Şile Ağva'da dalgalara kapılarak kaybolan 11 yaşındaki Berrak'ın cansız bedeni bulundu.

Olay dün Şile Ağva'da bulunan bir plajda sabah 09.30 sıralarında meydana gelmişti. Ailesiyle birlikte denize gelen 11 yaşındaki Berrak Subaşı amcası ve kardeşleriyle deniz kenarında oynadığı sırada dalgalara kapılarak gözden kayboldu.

İhbar üzerine sahil güvenlik, jandarma ile sağlık ekipleri sevk edilmişti. Denizin dalgalı olması ve havanın kararmasıyla arama kurtarma çalışmalarına ara verilmişti. Çalışmalar sabah saatlerinde yeniden başladı. 

Minik Berrak'tan acı haber

CANSIZ BEDENİ BULUNDU

Şile Ağva'da dalgalara kapılarak kaybolan 11 yaşındaki Berrak'ın cenazesine ulaşıldı. Berrak Subaşı'nın cenazesi Sahil güvenlik tarafından karaya çıkarıldı. Berrak'ın ailesi sinir krizleri geçirdi. 

DEDE: YARDIM BEKLİYORUZ

Acılı Berrak Subaşı'nın dedesi sadece üstten bir arama olduğunu belirterek, "Yardım bekliyoruz. Sadece dolanıyorlar, acılıyız. 200 kişiye yakın insanım var burada, Kars'tan gelmişler. Bize devlet yardımcı olsun" dedi. Subaşı'nın başka bir yakını da "Hiç kimse hiç bir zaman bir ölüye sevinmez. Biz şimdi ölümüzü bulsak sevineceğiz" ifadelerini kullandı.

DRONLU ARAMA ÇALIŞMALARI BAŞLADI

Öte yandan sahil güvenlik ekipleri dalgıçlarla deniz altında, ekiplerin ulaşamadığı kayalık bölgelerde de drone'la arama çalışmaları da başlattı. Berrak'ın ailesinin endişeyi bekleyişi ise devam ediyor.


Yorumlar (1)
Burçak 4 yıl önce
ne zordur. Allah sabır versin :(

Gelişmelerden Haberdar Olun

@