Milli Eğitim Bakanı'ndan flaş açıklama! Öğretmenlere aşılama başladı

Milli Eğitim bakanı Ziya Selçuk'tan aşı açıklaması geldi.

Gündem 14.04.2021, 10:13 14.04.2021, 10:30
Milli Eğitim Bakanı'ndan flaş açıklama! Öğretmenlere aşılama başladı

Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, öğretmenler ve okul çalışanlarına ilişkin öncelikli Kovid-19 aşı uygulaması randevusuna, şu ana kadar 425 bin 430 personelin dahil edildiğini bildirdi.

Selçuk, Twitter hesabından yaptığı paylaşımda, öğretmenlerin ve okul çalışanları için öncelikli Kovid-19 aşı uygulamasının devam ettiğini belirtti.

İlkokul ve okul öncesi kurumlarda bulunan öğretmenler, psikolojik danışmanlar, okul yöneticileri ve okul çalışanlarının sistem tanımlamalarıyla birlikte aşı için randevu alabileceğini bildiren Selçuk, şunları kaydetti:

"Şu ana kadar 425 bin 430 çalışma arkadaşımız aşı randevusuna dahil edilmiştir. Sağlık Bakanlığı, aşı tedarik süreciyle bağlantılı olarak tüm öğretmenlerimiz, psikolojik danışmanlarımız, okul yöneticilerimiz ve okul çalışanlarımız için planlama yapmaktadır. Aşı planlaması doğrultusunda '@enabizsistemi' ve '@MHRS_182'den durumunuzu takip edip randevularınızı oluşturabilirsiniz."Trabzon Haber ve Trabzonspor Haber

Yorumlar (1)
BenDeniz 6 ay önce
Tuzu kuru olanlar 28 gün tam kapanma istiyorlar bunlarda kimler kamuda çalışıp maaşını tıkır tıkır alanlar özel sektörde çalışıp maaşını tıkırtıkır alanlar ekranlarda çalışıp maaşını alanlar bunlar tam kapanılsın isteniliyor ama düşünmüyorlar ki bu diğer esnaf küçük esnaf bunlar ne yiyor burada çalışan işçiler ne yiyor bu kadar şerefsizlik olmaz ya.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@