7m


7m

hyundai

Mehmet Ağar Marina'dan ayrıldı!

Bodrum'daki Yalıkavak Marina’nın yönetim kurulu başkanlığını yapan eski İçişleri Bakanı Mehmet Ağar bu görevinden ayrılmak için dilekçe verdi.

Gündem 28.05.2021, 15:23
Mehmet Ağar Marina'dan ayrıldı!

Yayınladığı videolarla büyük tartışma yaratan Sedat Peker'in iddialarına yanıt vermek adına geçtiğimiz günlerde bir canlı yayına katılan İçişleri Bakanı Süleyman Soylu önemli açıklamalarda bulunmuştu. Peker'in iddialarının hedefindeki eski İçişleri Bakanı Mehmet Ağar'a çağrıda bulunan ve Bodrum'daki Yalıkavak Marina'nın yönetim kurulundan ayrılmasını isteyen Bakan Soylu'ya Ağar'dan yanıt gecikmedi.

"BU HASTALIK NEDENİYLE BİR JEST YAPTILAR BANA"

Muğla'nın Bodrum ilçesinde yaşamını sürdüren ve yaklaşık iki hafta önce ameliyat olan eski İçişleri Bakanı Mehmet Ağar, açıklama yaptı. Ameliyat olduktan sonra İstanbul'daki evinde dinlendiğini belirten Ağar, şunları söyledi:

"Yeni ameliyat olup hastaneden çıktım, İstanbul'da evimdeyim. Benim Bodrum'da ne işim var. Hastaneden yeni çıktım evdeyim. Ben bu olaylar başladığı anda Yönetim Kurulu Başkanlığı'ndan ayrılmak istediğimi ifade ettim. Onlar belki bu hastalık dolayısıyla bir jest yaptılar bana.

"İSTİFA DİLEKÇEMLE İLGİLİ NE YAPTILAR BİLMİYORUM"

Bugüne kadar bekletmişlerdi. Ama konular çıktığı anda herkes rahatlasın diye bir dilekçe vermiştim, kapatsınlar diye konuyu. Yani ayrılmak istediğimi 10-15 gün evvel önce beyan etmiştim ben. Ne yaptılar bilmiyorum. İşin doğrusu ilgilenecek vaktim de zamanım da yok."

SÜLEYMAN SOYLU ÇAĞRIDA BULUNMUŞTU

Organize suç örgütü lideri Sedat Peker'in iddiaları sonrası bir TV kanalındaki programa katılan İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Mehmet Ağar'a çağrıda bulunarak "Sayın Ağar'ın marinada görev alması doğru mu? 48 saat içinde ben olsam ayrılırım. İçişleri Bakanı olarak söylüyorum" demişti.

Sözcü


Yorumlar (7)
Ali Rıza 1 yıl önce
Vah vah. Oraya mafya çöker şimdi. Adam orayı ne güzel koruyordu mafyadan
yorumcu 1 yıl önce
Peki Ya Tolga bey?
AHMET TS 61 1 yıl önce
HARAMZADELER...
ALLAH OCAĞINIZA İNCİR AĞACI DİKSİN..
Vatandaş 1 yıl önce
Bakalım bu olaylar yargıya intikal edecek mi?ülkemizde adaletin az bi kırıntısı kalmışsa bu olaylar için soruşturma açılır ve kimin suçlu olup olmadığı karara bağlanır.yoksa "adaletin gücü mü güçlünün adaleti mi " gorecegiz
Yusuf yıldız 1 yıl önce
Marinanın 500 milyonluk kira getirisi ortada yokmuş,camur akp.
serden 1 yıl önce
LA habu sedat varya sanki doğru söylüyor he.
yasar 1 yıl önce
ayrılsa ne olur. hesap vermeli, yaptıklarından dolayı yargılanmalı.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@