banner526

Modern Pozitif Bilimler

banner513

Kuzey Irak'tan acı haber geldi: 2 asker şehit oldu!

Milli Savunma Bakanlığı, Kuzey Irak'ta 2 askerin şehit olduğunu açıkladı.

Gündem 13.01.2020, 22:00
Kuzey Irak'tan acı haber geldi: 2 asker şehit oldu!

Milli Savunma Bakanlığı'ndan yapılan açıklamada, 'Irak kuzeyi Haftanin bölgesinde operasyonlarda biri Güvenlik Korucusu, iki kahraman silah arkadaşımız şehit olmuştur' denildi.

Bakanlıktan yapılan yazılı açıklamada, 'Irak kuzeyi Haftanin bölgesinde icra edilen operasyonlar kapsamında, 13 Ocak 2020 tarihinde teröristlerle çıkan çatışmada biri Güvenlik Korucusu olmak üzere iki kahraman silah arkadaşımız şehit olmuştur. Bölgede operasyonlara devam edilmektedir. Bizleri derin bir acı ve üzüntüye boğan bu olayda hayatını kaybeden aziz şehitlerimize Allah’tan rahmet, kederli ailelerine, Türk Silahlı Kuvvetleri ile asil milletimize başsağlığı ve sabır dileriz' ifadeleri kullanıldı.


Trabzon Haber ve Trabzonspor Haber

Yorumlar (5)
abdi abi 9 ay önce
askerimiz karda kışta terörist peşindeyken biri demirtaşın oyunu seyretmeye ötekide istanbul belediyesinde demirtaş kitabı sattırır....sonrada eskiden yok böyleydi yok şöyleydi..terörist severlere rağmen zafer türk milletinindir...
SEREF 9 ay önce
Birileri acilim sùrecini byaparken ,pkk'li elebaslarini Tùrkiyi'ye davet ederken Haburda ucube mahkemeler kurarken Fetullah Gùlen için ne olur geri don diye yalvarirken halk olarak tepki gostermeliydinizaksine destek oldunuz.
abdi abi 9 ay önce
siz bunların kat be kat fazlasını yapıyorsunuz artık...onun içinde eskiden yok şöyleydi yok böyleydi diye kendinizi avutuyorsunuz...bari evinize alın besleyinde rahat edin bu hainleri...ezikliğiniz belli..açılımın 10 katı pkk lılara yardımı yaptığınızı cümle alem göerdü..hele istanbulu onlara peşkeş çektiniz..
SEREF 9 ay önce
Sehitlerimize Allah rahmet eylesin.
Memleket dahilinde iktidara sahip olanlar gaflet, dalalet ve hatta hiyanet içinde iken neden onlara tepki gosterilmedi?
abdi abi 9 ay önce
sanki demirtaşın kitabını ben sattırıyorum belediyede ..ihanet işte budur..şanlı ordumuz zaferler kazanmakta..artık hükümetin desteğiyle bırakın karakol basmayı inlerinden çıkamamakta

Gelişmelerden Haberdar Olun

@