7m


7m

hyundai

Koray Aydın'dan Flaş karar

​Koray Aydın'ın MHP'den ayrılarak Meral Akşener'in kuracağı partiye geçeceği bildirildi.

Gündem 21.08.2017, 10:27
Koray Aydın'dan Flaş karar

7 Haziran 2015 seçimlerinden sonra Genel Başkan Devlet Bahçeli’ye karşı oluşturulan muhalif hareket içinde yer alan MHP eski Milletvekili Koray Aydın da Akşener ile birlikte hareket etme kararı aldı.


Resmi twitter hesabından MHP’yi takip etmeyi bırakan Aydın, yarın Akşener'le birlikte bir basın toplantısı düzenleyerek MHP’den ayrıldığını açıklayacak.

Swiss Otel’de saat 10.30’da düzenlenecek basın toplantısında Aydın’ın konuşmasının ardından da Akşener’in kısa bir açıklama yapması bekleniyor.

Aydın, 7 Haziran’ın ardından Bahçeli’ye karşı muhalif hareketlenmenin içinde yer alıp genel başkanlığa oynayanlar arasında partiden ihraç edilmeyen tek isimdi.

EKİMİN ŞİFRESİ

Başlangıç olarak da kasım ayı yerine ekim ayı ilan edildi. Beklenen tarih ise 29 ekim. Start verilecek yer de Samsun olarak seçildi. Daha önce kasım olarak ilan edilen tarihin ekime çekilmesinde ise FETÖ lideri Gülen’in son paylaşımlarda yer alan fotoğrafında saatin 11.00’i göstermesi etkili oldu. Akşener ve ekibi, bunun kendileri üzerinden şifreli bir mesaj olarak algılanabileceği gerekçesiyle tarihi öne çekti.
 

Yorumlar (12)
türker 5 yıl önce
Nereye geçersen geç bir şey değişmez
ibrahim çevik 5 yıl önce
SEN NERDE BİZ ORDA REİS... AKŞENER, TC. NİN KURTULUŞU OLACAK İNŞALLAH.
türker 5 yıl önce
Akşener türkiyenin kurtuluşu olamaz, Çünkü kalkışmanın olduğu gece nin evvelinde ben falan tarihte başbakan olacağım dedi? oldu
Hamsi 5 yıl önce
Siyasi hayatını bitirmek istiyorsa geçsin
İbrahim çevik 5 yıl önce
Ey cahil millet. MHP de siyasetmi var ? Kuyruk olmuş, ihanet çetesi dediklerinin değneği olmuş bir partide duracağına siyasi hayatı bitse daha evladır.
Baba Tahir 5 yıl önce
Akşener hareketine katılmaya karar mı aldı yoksa bizatihi katılması mı istendi? Ben ikincisi olduğu iddiasındayım. Bu adam Fetöcü değil. Amenna! Ama yakasını Fetöcülerden de sıyırabilmiş değil. Zaman zaman Fetö diliyle konuşuyor. En son seçim döneminde, Erdoğan'ın Katar'a kaçacağını dile getirmesi gibi...
uğurlar olsun! 5 yıl önce
Güle güle sana güle güle. Bir daha sakın dönme! FETÖcü Akşener ile sana mutluluklar dilerim.
degisik 5 yıl önce
yanı yıllarca feto ıle kola kola olanlara laf soylenmeyip.. ispat bile edilemeyen uydurma bir laf ile bir kadına ne kadar kolay camur atılabiliyor. gerçekten ilginç
türker 5 yıl önce
fetoşun önde gideni o ne demek istiyorsunuz
hafıza 5 yıl önce
Gezi olaylarına destek verdin, Bahçeli sert çıkınca kıvırmıştın. Sen nasıl ülkücüsün ki; ne kadar vatana ihanet faaliyetleri varsa sen oradasın. Akşener hareketi bir FETÖ hareketidir, o da vatana ihanet hareketidir. Yerini bulmuş olursun, ne diyelim.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@