Kılıçdaroğlu Trabzonlu Akyüz'ün cenazesinde

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, CHP Parti Meclis Üyesi İdris Akyüz'ün babası Muhammet Akyüz'ün cenaze törenine katıldı.

Gündem 20.02.2016, 15:16 24.05.2019, 13:57
Kılıçdaroğlu Trabzonlu Akyüz'ün cenazesinde

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, CHP Parti Meclis Üyesi İdris Akyüz'ün babası Muhammet Akyüz'ün cenaze törenine katıldı.

Kılıçdaroğlu, partisinin İstanbul İl Başkanlığı tarafından Kumburgaz'daki bir otelde düzenlenen 'Çalışma ve Değerlendirme Toplantıları'nın açılış konuşmasını yaptıktan sonra, toplantılara cenaze nedeniyle ara verildi. Kılıçdaroğlu ve bazı partililer Kumburgaz'dan Ataköy'e geldi. Öğle namazının ardından Ataköy 5. Kısım Camii'nde cenazeye katılan Kılıçdaroğlu'nun yanı sıra TBMM Başkanvekili CHP Milletvekili Akif Hamzaçebi, CHP Genel Sekreteri Kamil Okyay Sındır, CHP İstanbul İl Başkanı Cemal Canpolat, CHP İlçe başkanları da katıldı. Kılınan cenaze namazı sonrası cenaze aracına konulan Akyüz'ün cenazesi defnedilmek üzere Trabzon Of ilçesine gönderildi. Cenaze törenine katılan Kemal Kılıçdaroğlu, cenaze namazı sonrası vatandaşlarla bir süre sohbet etti. Kılıçdaroğlu tekrar toplantıların yapıldığı otele döndü.

Yorumlar (16)
ali duran 5 yıl önce
Dış mihrakların maşası Deniz Baykal kadar olamada Selahattin Demirtaş'tan farkı yok.Hdpleşen bir Chp izliyoruz Pyd'ye terör örgütü değil diyecek kadar alçaklaşıyorlar bir Daeş tutturdular gidiyorlar 7 düvel orda bir Daeş'i yenemiyor Daeş'le mücadele adı altın sünni müslüman katliamı yapıyorlar katledemediklerini göçe zorluyorlar ,Suriyede güdümlü dinsiz bir devlet kurup Türkiyenin Orta Doğuya girmesinin önüne set çekmek istiyorlar
Hakan K. 5 yıl önce
Hep de pkk de,Iraklı kürdü de Suriyeli kürdü de,paralel dedikleri de, Esat da hepsi senin RTE nin işbirlikçisiydi.. Siz ve zihniyetiniz,uyutmayan ayakta aldatmayan kalmadı. İyi ki 1920 şerde yoktunuz,cumhuriyeti kurmayı boş verin siz ekmek karşılığı bu ülkede İngiliz bayrağı dalgalanmasını seyretmeye devam ederdiniz. Memleketi satan da sizsiniz,bahsettiğiniz terörle de pazarlık yapan sizsiniz, askeri polisi kodese tıkayıp,sonrada ya oyuna getirildik diye dönüp halka şikayet eden de sizsiniz,Ali duran buralarda politika yapma,klavyeden sallamak kolay,çıkıp sokakta konuş böyle de gör.kafan basmıyor ve yaptığın yağcılık vıcık vıcık siteyi kirletiyor,senin gibilerin varlığı bile insanı yaşamın soğutuyor..
bayro 5 yıl önce
Ağzına sağlık hakan K.
almanya horn 5 yıl önce
Kılıçdaroğlu gibi bir lidere ihtiyacı var Türkiyemizin.cağdaş ve özgürlükçü.
ismail bülbül 5 yıl önce
T.c Cumhurbaşkanı bir çok ülke ve insanlar tarafından sevilmiyor.zaten yılkardır siyaset sahnesini meşgul ediyor.Türkiyenin Kılıçdaroğlu gibi siyasilere şans vermesi lazım.aynı görülteyim.
Harun Eski 5 yıl önce
Suni devleti cok düsünen ali duran git suni devlet icin suriyede savas tayyipe zaten asker lazim.böylelikle bizde senin sacmaliklarindan kurtuluruz.
ali duran 5 yıl önce
Hakan K. ,Bayro, almanya horn, ismail bülbül.Ben bu sitenin gediklisiyim siz yokken ben vardım dışardada konuşurum hakikatı söylemekten çekinmen.Ben bir elinde bira şişesi olupta dansöz oynatıp yeri geldiğinde müslümanım deyip gevur gibi yaşayanlardan deģilim.Bakıyomda gevurluk çok hoşunuza gidiyor beğenmiyosanız çıkın bu dinden müslümanlığı daha fazla kirletmeyin sizin gibi müslümanların yüzünden miyonlarca müslümanın ismini lekeliyorsunuz.Gevur hissiyatlı olan Chp li olur , müslüman kardeşin katledilirken yan gelip yatamazsın böyle müslümanlık anlayışı yok.
Rauf Hadizoglu 5 yıl önce
Ula bülbül. .. belli bülbül olduğun ötuyorsun ancak. Şans versinler de batısın ülkeyi. SSK batirdigi gibi
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@