KIlıçdaroğlu'na yapılan saldırının yaşandığı köyün sakinlerinden açıklama: Onlar bizim köyden değil

Kılıçdaroğlu'na saldırı yapılan Mahallede yaşanan olayları anlatan köylüler, "Bunlar bu köylü değil, yabancı" dedi.

KIlıçdaroğlu'na yapılan saldırının yaşandığı köyün sakinlerinden açıklama: Onlar bizim köyden değil

Kemal Kılıçdaroğlu Ankara'nın Çubuk ilçesinde katıldığı şehit cenazesinde bir grubun fiili saldırısına uğradı. Kılıçdaroğlu'nun durumunun iyi olduğu belirtildi. Güvenlik tedbiri kapsamında çevredeki bir evde yaklaşık 2 saat tutulan Kılıçdaroğlu, bir süre sonra zırhlı araçla evden çıkarılarak CHP Genel Merkezi'ne getirildi. Saldırgan olduğu değerlendirilen 6 kişinin kimliği belirlendi. İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, olayın tüm yönleriyle araştırıldığını söyledi.

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Ankara'nın Çubuk ilçesinde katıldığı şehit cenazesinde bir grubun fiili saldırısına uğradı. Kılıçdaroğlu'nun durumunun iyi olduğu öğrenildi. Saldırgan olduğu değerlendirilen 6 kişin kimliği belirlenirken, CHP lideri Kılıçdaroğlu partililere yaptığı açıklamada, "Üzüntüm şehide yapılan saygısızlığadır" oldu.

KÖYLÜLER YAŞANANLARI ANLATTI

Mahallede yaşanan olayları anlatan köylüler, "Bunlar bu köylü değil, yabancı" dedi. Başka bir köylü ise, "Bunu yapan bu köylü değil. Provokasyon yapıyorlar. Burası şehit evi, şehide saygı gösterilecekse dua edilecek. Yazık değil mi" ifadelerini kullandı.

6 ŞÜPHELİ GÖZALTINDA

CHP liderine yönelik fiili saldırı sonrası görüntülerden elde edilen bilgiler ışığında 6 şüphelinin kimliği belirlendi.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Sedat
Sedat - 11 ay Önce

Yumruk atan yaratığın içişleri bakanı soylu ile resmî var, yumruk atanın 3 yakın akrabası bankamatik çalışanı, yani bedava beslenenlerden, maaşı bedava yatanlardan.. ülkeyi bölenler belli.

Tursun
Tursun - 11 ay Önce

Reisin prensi mit müstesari Hakan Fidan bilir bu isleri,ona sormak lazim..yeni bir tezgah uygulamaya sokulacak besbelli..millet olarak hangi partiden olursak olalim uyanik olalim arkadaslar..bir üljenin basina gelebilecek en büyük felaket ic savasdir.Allah milletimizi korusun

Ali Papa
Ali Papa - 11 ay Önce

Bu saldırganlar yakalanıp sorgulanırsa, bahçelinin konuşmalarından etkilenip etkilenmedikleride sorulsun. Bugünkü konuşmalarında bile Kılıçdaroğlunu hedef gösteriyor.

Cengiz Han
Cengiz Han - 11 ay Önce

80 yillarami dönelim?
Ic savasmi sikarmak istiyorsunuz?
Yazık degilmi bu memlekete?
Kilicdaroglumu Pkklilarla sarmaş dolaş oldu yoksa AKPmi
Yuh olsun sizin Milliciliginize.
Cehalet sürüsü.

Orhan
Orhan - 11 ay Önce

Narsisler seviniyor!

PKK ya osloda sarılanlar halay çekiyor...
Uyan yurdum insani uyan.

Galip demir
Galip demir - 11 ay Önce

Kin iftira nefret dilinin ülkeyi ne hale getirdigini gördük...

Yasar
Yasar - 11 ay Önce

Yumruk atan adam Şehidin akrabası , ayrıca aile cenazeye gelmesin demiş

Okur
Okur - 11 ay Önce

Köylüler öyle bir şey demedi. Şehit ailesi Kılıçtaroğlunun cenazeye katılmasını istemedi. Kılıçtaroğlu buna rağmen katıldı.

necati
necati @Okur - 11 ay Önce

pkklı teröristleri otobüs üstünde ülkeye sokanlara, öcalan denilen teröristi asamayıp hala besleyenlere atılmalıydı o yumruk.


SIRADAKİ HABER

banner513