alexa metrics

banner536

Kenan Işık'ın sağlık durumunda sevindiren gelişme

Kenan ışık kimdir?

Gündem 20.01.2020, 11:45
Kenan Işık'ın sağlık durumunda sevindiren gelişme

Kim Milyoner Olmak İster adlı yarışma programının sunucusu Kenan Işık, 2014 yılında spor salonunda geçirdiği kaza sonucu bitkisel hayata girmişti. Tedavisine evinde devam edilen ünlü sunucunun eşi Beril Işık, ''Gözleriyle iletişim kurmaya başladı, vücudunu tutabiliyor ve dik durabiliyor" dedi.

Dadı ve Kim 500 Bin İster gibi sayısız projede yer alan başarısıyla adından söz ettiren Kenan Işık, 2014 yılında geçirdiği kaza sonrası bitkisel hayata girdi. Beril Işık ise yıllardır tedavi gören eşinin sağlık durumu hakkında bilgi verdi.

"BAKIŞLARIYLA ETRAFINDAKİNİ TAKİP EDEBİLİYOR"

72 yaşındaki Işık'ın söylenenleri duyduğunu fakat tepki vermediğini söyleyen Beril Işık, usta ismin son durumu hakkında şunları söyledi: "Yoğun bir şekilde fizyoterapi ve ergoterapi görüyor. Bakışlarıyla etrafındakini takip edebiliyor. Artık gözleriyle iletişim kurabiliyor. Tekerlekli sandalyesinde kimi zaman bütün gün oturuyor. Vücudunu artık tamamen kendisi tutabiliyor, dik durabiliyor. Daha önce bunların hiçbirini yapamıyordu."

BEYİN KANAMASI GEÇİRDİ

ATV ekranlarında yayınlan Kim Milyoner Olmak İster adlı yarışmanın  sunucusu, Kenan Işık 21 Mart 2014 tarihinde spor salonunun saunasından çıkarken ayağı kaydı ve kafasını çarptı. Beyin kanaması geçiren oyuncu, hastanede tedavi altına alındıktan sonra bitkisel hayata girdi. Ünlü sunucunun tedavisine evinde devam ediliyor.


Yorumlar (1)
Ali Fuat... 2 yıl önce
Allah yardımcısı olsun,,,

Gelişmelerden Haberdar Olun

@