Kemal Dursun'a son görev!

Beyin kanaması teşhisiyle Ankara'da tedavi gören 73 yaşındaki Dursun, burada vefat etti.

Gündem 11.02.2009, 15:48 13.07.2019, 13:16
Kemal Dursun'a son görev!

Cenazesi Ankara'dan Trabzon'a getirilen Dursun için İskenderpaşa Camisi'nde cenaze töreni düzenlendi.

Buradaki törene, Dursun'un ailesi ve yakınları, Trabzon Milletvekili Cevdet Erdöl, Trabzon Belediye Başkanı Volkan Canalioğlu ile çok sayıda vatandaş katıldı.

İkindi vakti kılınan cenaze namazının ardından Dursun'un cenazesi, Bahçecik Mezarlığı'ndaki aile kabristanına defnedildi.  

Yorumlar (3)
MEL ATA 12 yıl önce
Çok sevdiğimiz aile dostumuz ve aile doktrumuz olan Kemal Dursun'u kaybetmenin derin üzüntüsü içindeyiz..Allahtan rahmet ailesine ve sevenlerine başsağlığı diliyorum..Sen hep bizim ton ton doktor amcamız olarak kalacaksın..dualarmızda olması dileğiyle..
medadem 12 yıl önce
Askerlik görevimi yaptığım yıllarda eşimin bademcik ameliyatını yapmıştır. Benim asker olduğumu öğrenmesi üzerine hiçbir ücret talebinde bulunmayıp bir muayene ücreti tutarını bana göndermiştir. Mekanı cennet olsun. AMİN
ERKAN BALÇIN 4 ay önce
Araklı lisesinde resim öğretmeni olarak görev yaptığım 1995 yılında kızımın bademcik sorunu dolayısıyla muayenehanesine gitmiştik. Muayene yaptıktan sonra eşime ve bana mesleğimizi sordu öğretmen olduğumuzu söylediğimizde bize bana borcunuz yok dedi şok olduk ilk defa para almayan bir doktorla karşılaşmaktan hayret içindeydik. Araklıya döndüğümüzde olayı eczacı dayıma anlattığımda bana dahada şaşıracağım başka bir şey söyledi: Dr. Kemal Dursun cuma günleride fakir fukaradan para almaz dedi. Allah rahmet eylesin. Trabzon da yetişen harika bir insandı

Gelişmelerden Haberdar Olun

@