KATİD Turizm Haftası'nda farkındalık yaratacak

KATİD üyesi otellerden 15 -22 Nisan tarihleri haftasında kutlanacak Turizm Haftası'nda özel kampanya.

Gündem 03.04.2018, 13:41
KATİD Turizm Haftası'nda farkındalık yaratacak

Karadeniz Turistik İşletmeciler Derneği (KATİD)'e üye oteller, 15 -22 Nisan tarihleri haftasında kutlanacak Turizm Haftası'nda bölgeye gelen kültür turu misafirlerine özel kampanya başlattı.


Konuyla ilgili düzenlenen basın toplantısında konuşan Türkiye Otelciler Federasyonu TÜROFED Yönetim Kurulu Üyesi ve KATİD Başkanı Murat Toktaş, “Turizm Haftası nedeniyle, bu yıl KATİD otelleri olarak bölgemizi gezmeye gelen kültür turu misafirlerine özel indirim uygulayacağız. Misafirlerimize özel jestlerimiz de olacak. Amacımız, bölge hareketliliğine katkı sağlamak ve turizm haftasını turiste hissettirmek” dedi

Toplantıda konuşan KATİD Başkan Yardımcısı Ali Şahin de, ”Turizm Haftası'nı sadece turizmcilerle kutlamak ve bu coşkuyu kendi içimizde yaşamak istemedik. Karadeniz’i gezmeye gelen misafirlerimizle de bu haftanın farkını yaşamak istiyoruz. Turizm haftasında bölgemizi gezmek isteyen misafirlerimiz, www.katid.org sitesinden üye tesislerimizi görebilirler” diye konuştu.

Yapılan bu kampanyanın ileride bütün ülkeye yayılacağını tahmin ettiklerini söyleyen KATİD yöneticileri, “Biz bir meşale yaktık. Umuyoruz bundan sonra turizm haftalarında turistlerle daha fazla yan yana olunan etkinlikler gerçekleştirilir. Turizm Haftası, farkındalık yaratacağımız bir hafta olacak. Yeni sezonun hem işletmeciler, hem de misafirler için güzel geçeceeğini tahmin ediyoruz” görüşünü paylaştı.

KATİD Turizm Haftası'nda farkındalık yaratacak
Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@