Karadeniz'de doğalgaz mı bulundu? Cumhurbaşkanı Erdoğan müjdeyi orada açıklayacak

Cumhurbaşkanı Erdoğan tüm Türkiye'nin merakla beklediği müjdeyi İstanbul'da açıklayacak

Gündem 20.08.2020, 18:52
Karadeniz'de doğalgaz mı bulundu? Cumhurbaşkanı Erdoğan müjdeyi orada açıklayacak

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın cuma günü açıklayacağını söylediği müjdeyi cuma namazı sonrası saat 15:00'te İstanbul'da duyuracağı öğrenildi.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, dün açılışını yaptığı güneş paneli fabrikasının açılışında yarın tüm Türkiye'ye büyük bir müjde vereceğini açıkladı. Erdoğan'ın açıklamasının ardından herkes müjdenin ne olduğunu merak ederken, sosyal medya 'Petrol ve doğal gaz bulundu' iddialarıyla çalkalanmaya başladı. Tüm Türkiye Erdoğan'ın vereceği müjdeye kitlenirken, müjdeyle ilgili bazı detaylar belli olmaya başladı.

CUMA NAMAZI SONRASI 'MÜJDEYİ' İSTANBUL'DA AÇIKLAYACAK

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın müjdesiyle ilgili yeni bilgileri aktaran A haber muhabiri Rüya Akkuş, müjdenin nerede verileceğini duyurdu. Akkuş, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın bu akşam itibariyle İstanbul'a gideceğini belirterek müjdenin cuma namazı sonrası saat 15:00'te Cumhurbaşkanı Erdoğan tarafından açıklanacağını söyledi.

ERDOĞAN NE DEMİŞTİ?

Cumhurbaşkanı Erdoğan, cuma günü açıklayacağını söylediği müjde için, "İnşallah Cuma günü tüm milletimize bir müjdeyi vermekle karşı karşıya olacağımızı tahmin ediyor ve buna inanıyorum. Şu anda bu müjdenin hayalleri rüyası içindeyiz. Cuma günü inşallah bu müjdeyi milletimize vermek suretiyle Türkiye'de yeni bir dönemin açılacağına şimdiden inanıyorum" ifadelerini kullanmıştı.

Yorumlar (9)
Serko61 5 ay önce
Bence kadinkoyde saraçoğlu stadinda açıkla ve limitleri kaldırdım sadece bir defalık f sevgili fenerbahcemize hayırlı olsun de ,biloyuda yanina al yakışır...
Ersin. 5 ay önce
Bence iban numarası vericek boşuna beklemeyin
Aristo 5 ay önce
Hesap numarası verecek başakşehir e transfer yapacaklar
MURAT K. 5 ay önce
La sakın kupamızı vermesin.
Vatandaş 5 ay önce
Cuma günü, bütün fakir fukara doyacak mı? İşsizler iş bulacak, geçim derdi bitecek mi? İşçi, memur ve emekli maaşları artacak mı? Yol, köprü, ve tüneller ücretsiz mi olacak? ÖTV kalkacak mı? Faturalar düşecek mi? Akaryakıt ucuzlayacak mı?
yakun 5 ay önce
BBC NEWS, 2 Haziran-2019, "Namazın ardından bir konuşma yapan Erdoğan, 23 Hazira'da tekrarlanacak olan İstanbul Belediye Başkanlığı seçimlerine değindi."
"Fakat benim sizden istirhamım var. Burası İstanbul, burası Konstantinopol değil, burayı böyle görmek isteyenler var. Böyle görmek isteyenlere karşı 22 günümüz var. 22 gün sonra burasının nereden nereye geldiğini ortaya tam manasıyla koymak için gece demeden gündüz demeden, tüm kardeşlerimize ulaşmamız lazım. Onlara bu gerçeği anlatmamız lazım." sanırım bu cama namazından sonra da buna benzer bir açıklama yapar. Yada; Kana'da da olduğu gibi Kovid-19 nedeniyle ihtiyaç sahiplerine 2000 dolar yardım yapmak için İBAN numarası ister.
katakulli 5 ay önce
buyuk TURK halki icin en buyuk mujde ,sayin erdoganin ailesi ve esrafi ile birakip gitmesidir . supriz bu olsun ve ulke demokrasiye donsun , adalet olsun , ulke kendi basina ucar gider , ayak bagina gerek yok .
Uğur yalçın 5 ay önce
Emekli maaşı 5000 tl asğari. Ücreti euro ya endeksledim artık 1000 euro işsizlik bitecek herkese iş saraya alıp maaşa vağlayacağım parti marti yok hepsi zaten fuzuli kapatılacak meclis kapanacak bir işevyaramıyan 600 kişiye boşuna maaş ve bir sürü masraf zaten yok hükmündeler artık her vatandaşa devlet Siğorta sı dış borçları servetimi satıp ödeyeceğim herkes kendi dönemindeki borçtan sorumlu. Dış ğeziler artık yok özellikle abd çünkü hepsi dış ğüç bizi sevmiyorlar. Su elektrik benzin fiyatları düşecek diye umudum vardı olmadı hadi ben ğidiyorum diyecek
Uğur yalçın 5 ay önce
Siz hiç dünyada bir müjde var artık herşey değişecek ama cuma ğünü söyleyeceğim deyip tv paroğramları veya, diziler ğibi araya reklam almak için heyacan yaratan bir lider ülke yöneten biri ve bunu hiç ciddiye almayan hatta ti ye alan bir bezmiş bıkmış halk bir başka yerde ğördünüzmü açık tımarhane oldu ülke kardeşim neyse o müjde açıkla ne heyecan yapıyorsun azzzzz sonra ğibi. Heyacan dayanacak kalp mı kaldı bizde ha çoluk çocuk perişan sizin dışında herkes ne anlatıyorsun sen
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@