7m


7m

hyundai

İstanbul ve Trabzon'da ortak fuhuş operasyonu!

İstannbul ve Trabzon'da fuhuş operasyonu gerçekleştirildi 8 kişi gözaltına alındı

Gündem 16.05.2022, 11:16
İstanbul ve Trabzon'da ortak fuhuş operasyonu!

İstanbul'da 2 ay süren teknik ve fiziki takibin ardından organize bir şekilde fuhuş yaptırdıkları iddia edilen şebekeye yönelik operasyon düzenlendi.  İstanbul ve Trabzon'da düzenlenen operasyonlarda 3'ü kadın 8 kişi gözaltına alındı. Baskın anları polis kamerası tarafından görüntülendi.

Asayiş Şube Müdürlüğü tarafından İstanbul'da organize bir şekilde fuhuş yaptırtan ve yer sağlayan şebekeye yönelik soruştura başlatıldı. Cumhuriyet Savcılığından alınan izinle 2 ay süren teknik ve fiziki takip yapıldı. Yapılan takipler sonucu şebeke üyelerinin kimlikleri ve adresleri belirlenirken, İstanbul'un Beyoğlu, Fatih, Sarıyer ve Büyükçekmece ilçeleri ile Trabzon'da bulunan 13 adrese eş zamanlı baskın yapıldı. Baskınlarda 3'ü kadın 8 kişi gözaltına alındı. Zorla fuhuş yaptırıldığı iddia edilen 5 trans birey de kurtarıldı.

Ahlak ve Kumar Büro Amirliğ'inde işlemleri tamamlanan şüpheliler adliyeye sevk edildi. Şüphelilerden 4'ü tutuklanırken, 2 şüpheli adli kontrol şartıyla serbest bırakıldı. 2 şüpheli savcılık sorgularının ardından serbest bırakıldı.

İstanbul ve Trabzon'da ortak fuhuş operasyonu!


Yorumlar (2)
Serkan 2 ay önce
Yazık bu insanlara buralarda fuhuş yapmaya zorlanıyorlar bir çoğu tuzağa düşürülüyor. Keşke çeteler, bu kızları ağlarına düşürmeden operasyon yapılsa. Bu fuhuş mafyasının kökü kazınmalı.
tt 2 ay önce
bu güne kadar zorla istemeden kendi rızası dışında fuhuş yapan kadın tanımadım.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@