banner572

İslam'a hakaret yağdıran Fırat Erez gözaltında!

Fotoğrafçı Fırat Erez, sosyal medya hesabından İslam ve Hz. Muhammed için ağza alınmayacak ifadeler kullandı. Erez polis tarafından gözaltına alındı

Gündem 17.05.2020, 16:02
İslam'a hakaret yağdıran Fırat Erez gözaltında!

Fotoğrafçı-Yazar kimliğiyle tanınan Fırat Erez, Twitter hesabından, İslam'ı ve Hz. Muhammed'i hedef alan açıklamalarda bulundu.

TV5 televizyonunun sosyal medya hesabından paylaştığı ve Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu'nun ''İslam’da yalan olmaz, iftira olmaz, hıyanet olmaz, soygun olmaz, rüşvet olmaz.'' ifadelerinin yer aldığı videoyu alıntılayarak ''İslamda yalan da olur, iftira da olur, hıyanet de olur, soygun da olur, rüşvet de olur. Aslında İslam neredeyse sadece budur.'' sözleriyle İslam'ı hedef alan Erez, bununla da yetinmedi.

Daha sonra kendisine gelen tepkileri alıntılayarak daha da haddini aşan Erez, İslam'ı ve Hz. Muhammed'i hedef alan açıklamalarına devam etti.

İşte Erez'in o skandal paylaşımlarından birkaçı;


TEPKİ YAĞDI

Erez'in ağza alınmayacak ifadelerine tepki gösteren sosyal medya kullanıcıları, halkı kin ve düşmanlığa teşvik ederek aşağılama suçunu işlediği gerekçesiyle emniyete çağrıda bulundu. 

GÖZALTINA ALINDI

Skandal ifadelerin ardından Erez, bugün Antalya Emniyeti tarafından gözaltına alındı.


Yorumlar (17)
Ahmet 1 yıl önce
Allah'ın milyonlarca insan içerisinden seçip, beğendiği ve konuşarak elçi seçtiği birine sen nasıl hakaret edersin? Sen peygambere değil, kainatı yaratan yüce Allah'a hakaret ediyorsun.
serkan 1 yıl önce
Şu yorumu beğenmeyenler. Sizler kendinizi akıllı sanıyorsunuz ama kuş kadar aklınız yok. Allah hidayet eylesin diyorum
Vatandaş 1 yıl önce
Ağzından kelime değil lağım akmış .bir şeye inanmamak başkasına hakaret etmeni gerektirmez bre cahil ...
Oflu 1 yıl önce
Allah akıl versin diycem ama aklı nereye koyacak bu güruh...!
Ercan 1 yıl önce
Bu kitapsızın ölümünü iyi takip edin Mundar bir vaziyette geberir. Bir çukura atılıp kapatılır inşAllah. Zaten namaz kılınacak değil ya!
M 1 yıl önce
Bu arkadaş kendini yanlış ifade etmiş. İslamda o saydıklarının hiç biri yoktur fakat “malum” şahıslar ki onların bir çoğu Ülkenin üst makamlarında, din adına yaptıkları sahtekarlıkla tatmin edici kazançlar sağlıyorlar. Bununda öfkesi onlara.
Ömer 1 yıl önce
Din düşmanı pis varlık
Noname 1 yıl önce
Eğer tarihin 1923 den sonra yalan üzerine kurulursa böyle canılar türer yanlışı kendinde değil hep başkasında arar
Atapark 1 yıl önce
Evet Haklısın noname
Derman 1 yıl önce
ulan bir yere de damlamayın, çatlasan da patlasan da asıl yalan olan senin o kafanın içine doldurulan boş saplantılar. Uyduruk alternatif tarih bilgileri üretip onlara inanıyorsunuz tıpkı şu meczup ölen tarihçiniz gibi
usta 1 yıl önce
ebu cehil bu adam. katli vacip.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@