banner441

İngiliz öğretmen Müslüman oldu !

 Eskiden partilerin gözdesi olan İngiliz stajyer öğretmen Heather Matthews, İspanyol adası İbiza'daki tatilinden döndükten sonra, dört hafta önce Kelime-i Şehadet getirerek Müslüman oldu. EN ÇOK OKUNAN HABER İngiliz Daily Mail gazetesinin sitesinde dün, g

Gündem 28.10.2012, 10:41
İngiliz öğretmen Müslüman oldu !

 

Eskiden partilerin gözdesi olan İngiliz stajyer öğretmen Heather Matthews, İspanyol adası İbiza'daki tatilinden döndükten sonra, dört hafta önce Kelime-i Şehadet getirerek Müslüman oldu.
 
EN ÇOK OKUNAN HABER
 
İngiliz Daily Mail gazetesinin sitesinde dün, günün en çok okunan haberi iki çocuk annesi İngiliz stajyer öğretmenin 4 hafta önce Müslüman olduğunu anlatan haberiydi.
 
"HAYATIM TAMAMEN DEĞİŞTİ"
 
Daily Mail gazetesine konuşan Heahter, İslam'ın eski sığ yaşamında bulamadığı gerçek sevgiyi ve mutluluğu getirdiğini söyleyerek "İnsanlar bana baskı uygulandığını düşünüyor, arkadaşlarım bunun da geçici heveslerimden biri olduğunu düşünüyor. Fakat ben güçlü, kendine güvenen özgür bir kadın ım. Müslüman olması ihtimal dışı olan insanlardan biri olduğumu biliyorum. Bu durum beni de şaşırtıyor. Fakat bunu sevgi ve mutluluk için yaptım, hayatım tamamen değişti" dedi.

Son dakika Trabzonspor haberleri ve Son dakika Trabzon Haberleri
Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@