7m


7m

hyundai

İmamoğlu'ndan yemek molası açıklaması

İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu, kendisine yöneltilen eleştirilere sosyal medyadan yanıt verdi. İmamoğlu, “3 yıldır süren İstanbul’u kaybetme hazımsızlığı öyle bir noktaya geldi ki, 19 saat boyunca sahadan ve AKOM’dan karla mücadeleyi yönetirken, 1 saatlik yemek molam bile konuşulur oldu” dedi.

Gündem 25.01.2022, 19:13
İmamoğlu'ndan yemek molası açıklaması

İstanbul Büyükşehir Belediyesi Başkanı Ekrem İmamoğlu, İstanbul'da yoğun kar yağışının yaşandığı sırada bir balık restoranına yemek yemeye gitmesine ilişkin eleştirilere Twitter hesabından yanıt verdi.

İmamoğlu yaptığı açıklamada şunları ifade etti:

"Bu zamana kadar, devletimiz, ilçe belediyelerimizle koordineli çalıştık, çalışmaya devam edeceğiz. Binlerce çalışanımızın emekleri ortadayken, 19 saatlik mesaide, 1 saatlik yemek molamın neden gündem yapılmaya çalışıldığı malumdur. Milletimiz bu hazımsızlığı iyi bilmektedir.
 

3 yıldır süren İstanbul’u kaybetme hazımsızlığı öyle bir noktaya geldi ki, 19 saat boyunca sahadan ve AKOM’dan karla mücadeleyi yönetirken, 1 saatlik yemek molam bile konuşulur oldu.
 
Kar yağışı sadece İstanbul’u değil, tüm ülkeyi olumsuz etkiledi. Ankara-İstanbul karayolu kapandı. Yeni havalimanında ve bağlantı yollarında sıkıntılar hala sürüyor. Ama “vurun abalıya” misali malum medyada varsa yoksa İBB’den bahsediliyor."


Yorumlar (12)
sürmeneli 4 ay önce
adam haklı
Davut 4 ay önce
Troller mesai yapsın başkanım. Sen bizim has hemşehrimizsin, Trabzonsporlusun. Bunlar bana yeter.
Noname 4 ay önce
Hakllımı ??? Mezhepçiliği bırakın hizmet ,iş yapana yönelin!!!
miyo 4 ay önce
Bakara suresine makara diyen adamı büyükelçi yap , yerde madenci tekmeleyen adamı konsolos yap , 50 yıllık Atatürk havalimanı o kadar kış görsün çatısı çökmez , yaptığın 1 senelik havaalanının ilk kışta çatısı çöksün altında adam kalsın , sonra yaw he heee .
doğan yıldız 4 ay önce
yeni yaptıkları hava alanının çatısı çöktü. karayollarında ulaşım kesildi. bundan bahsetmediler. başkanım arkandayız.
Imam 4 ay önce
Imamoglu sen nasıl yemek yersin!Sen hic yemeden yasamalısın.
hatta ölmelisinki troller sevinsin.
Seni cooook seviyorum.isini yapıyorsun yemekte yiyeceksin,su iceceksin uyku uyuyacaksın .Atatürk hava alanı olmasaydı Bakanlar istanbula gidemeyecekti.
Garip38 4 ay önce
Yemek molasına ayırdığın saati belediye otobüslerine kışlık lastik taktırmakla geçirsen otobüsler yolda kalmazdı bunlar vatandaşı uyarır kışlık lastik takın diye ama belediye olarak halâ otobüslerde yazlık lastikler takılı, şaka gibisiniz şaka
Garip38 4 ay önce
Aracınla gitmek yerine toplu taşıma araçlarını yada yürümeyi deneseydin, ulan binecek eşşeğiniz yoktu altınızda şimdi aracım diyorsun yani araban var bir de çıkmış burada boş boş konuşma hem ne oldu ? İstanbul’un derdi senimi gerdi???
Hüseyin 4 ay önce
Senin trb. Bb başkanın. E yaptı 1 yılda meydanın altyapısını yapamadı ve geçen o azacık karda numune hast. Atapark kavşağına 1,5 saatte vardım araç ile bahçecik yolu kapalı kar temizlenmemiş
vakfıkebirli 4 ay önce
ulan her minareye bir kılıf uyduruyo şakşakçılarda balıklama atlıyor
Vakfikebir61 4 ay önce
sen vakfikebirli olamazsin trolllll,defollll hemsehrimize laf atma.yemek yemesin,wc ye gitmesin,bu ülke sehit cenazeleri kaldirirken birileri cocuklarina dügün yapti.Konussaniza korkaklar.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@