İmamoğlu'ndan "ellerini arkadan bağladın" soruşturmasına gönderme

İstanbul Büyükşehir Belediye (İBB) Başkanı Ekrem İmamoğlu hakkında açılan soruşturmaya gönderme yaptı

Gündem 05.05.2021, 08:10

İstanbul Büyükşehir Belediye (İBB) Başkanı Ekrem İmamoğlu hakkında Fatih Sultan Mehmet Türbesi’nde ‘Ellerin arkada yürüdün’ soruşturma açılması talebinde bulunuldu. İBB’den yapılan açıklamada ise İmamoğlu’na açılan soruşturma doğrulandı.

İmamoğlu, “eller arkada soruşturması”na ilk yanıtı verdi. İmamoğlu, inceleme gezisinde, elleri arkada yürüyen Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç’e takıldı.

“Bak elin arkada geziyorsun” diyerek takılan İmamoğlu, “Arada karışık yap. Bazen böyle dur, bazen başının arkasına koy. Karışık olsun ki kafaları karışsın. Hayır, tek tip yapınca uydurmak kabiliyetleri artıyor. Karadeniz’de biliyorsun, yokuş yukarı çıkıyorsan adam elleri böyle gider. Biz çocukluğumuzdan beri yaparız” dedi.

Şükrü Genç ise, İmamoğlu’na, “Allah’tan Fatih’in heykelini daha koymamışlar. Ama biz burada hep böyle yürüyoruz” diyerek takıldı.

OdatvTrabzon Haber ve Trabzonspor Haber

Yorumlar (6)
adnan 5 ay önce
bu sultanlar Allah mi defolun lan ben kendimden baska kimseye saygi duymam sadece Allah gerisi fasa fuso bakin isiniz adam istedigi gibi yurur sizemi soracak
Deli Yürek 5 ay önce
:-))))
Misafir 5 ay önce
Müslüman Türk olan geçmişine saygı gösterir. Kendinden başkasına saygı göstermemek bencillik, kimliksizliktir. Edeb adap bir yöneticide olması gereken davranış şeklidir. Geçmişine saygı duymayan insanlara da saygı duymaz. Sadece kendi gibi olanlara saygı duyar.
TS 5 ay önce
saygi ellemi olur yoksa bilimle yükselerekmi olur,bakaray
Misafir 5 ay önce
Olur efendim olur. Her toplumun kendine ait edebe adaba uygun hareketlerleri vardır. Bu şekilde yürüyüşün yapılacağı yer vardır yapılmayacağı yer vardır.
Bilimle yükselmek ayrı konu.
Her milletin yapması gereken bir davranış.
KALYONCU 5 ay önce
Fatih değil Hazreti Fatih sonuçta Hazreti Fatih bir Allah dostu Evliyâullah tan, şimdide Evliya Mevliya yok dersiniz Allah ıslah etsin

Gelişmelerden Haberdar Olun

@