İdlib'den acı haber! 2 şehit, 3 yaralı

Milli Savunma Bakanlığı, İdlib Gerginliği Azaltma Bölgesi'nde arama tarama faaliyeti sonrasında yapılan saldırıda 2 askerin şehit olduğunu, 3 askerin yaralandığını bildirdi.

Gündem 11.09.2021, 11:29
İdlib'den acı haber! 2 şehit, 3 yaralı

Suriye İdlib'de, İdlib Gerginliği Azaltma Bölgesi'nde arama tarama faaliyeti sonrası intikal sırasında düzenlenen saldırıda 2 asker şehit oldu, 3 asker yaralandı.

MSB'den yapılan açıklamada, "İdlib Gerginliği Azaltma Bölgesinde, 11 Eylül 2021 tarihinde Arama/Tarama faaliyeti sonrası intikal halinde olan bir unsurumuza yapılan saldırı sonucunda iki kahraman silah arkadaşımız şehit olmuş, üç kahraman silah arkadaşımız ise yaralanmış ve derhal hastaneye sevk edilmiştir.

Bizleri derin bir acı ve üzüntüye boğan bu olayda hayatını kaybeden aziz şehitlerimize Allah’tan rahmet, kederli ailelerine, Türk Silahlı Kuvvetleri ile asil milletimize başsağlığı ve sabır, yaralılarımıza da acil şifalar dileriz" denildi.Trabzon Haber ve Trabzonspor Haber

Yorumlar (2)
malik 1 hafta önce
Rusya koordinat veriyor .Misilleme olmalı.
MAHMUT 1 hafta önce
Ulan yetmedimi ülkemizde korkudan ülkesini vatanını namusunu vicdanını terk edip beş para etmez karaktersiz insanlar için kardeşlerimizin canlarımızın evlatlarımızın kanlarını elin vatanı için dökmeye vermeye yetmedimi ? Ya ben anlamıyorum ya yönetim yeter da yediniz tamam çaldınız tamam her yerde sefa sürüyorsunuz tamam ama bırakın şehit olmasın artık .çıkarmayın ne günahı var o çocukların Allahnıızdan bulun ..

Gelişmelerden Haberdar Olun

@