banner518

"Hiçbir virüs, hiçbir salgın Türkiye'den güçlü değildir"

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan açıklamalarda bulundu

Gündem 08.04.2020, 14:28 08.04.2020, 14:40
"Hiçbir virüs, hiçbir salgın Türkiye'den güçlü değildir"

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan koronavirüs gündemiyle ilgili açıklamalarda bulundu.

Erdoğan  "Türkiye, son 18 yılda temel hizmet alanlarında yaşadığı değişim ve dönüşüm sayesinde koronavirüs salgınına en hazırlıklı ülkelerden biridir" dedi.

Hiçbir salgının Türkiye'den daha güçlü olmadığını söyleyen Erdoğan  "165 bin doktorumuz, 205 bini hemşire olmak üzere 490 bin sağlık ve 360 bin destek personelimizle devasa bir sağlık ordusuna sahibiz.Müsterih olunuz hiçbir virüs, hiçbir salgın Türkiye'den güçlü değildir. Küresel salgın haline gelen koronavirüse karşı ülkece milli bir mücadelenin içerisindeyiz.Devlet olarak tüm tedbirleri alıyor, milletimizin sağlığını tehdit eden salgına karşı imkanlarımızı seferber ediyoruz." ifadelerini kullandı.


Son dakika Trabzonspor haberleri ve Son dakika Trabzon Haberleri
Yorumlar (9)
M. M 2 ay önce
Bu kadar güçlü isek telefonlarımıza neden SMS atın on TL bağış yapın diyorlar..
Tırsun 2 ay önce
Bu masalla ne ladar kandıracaksınız milleyi sayın başkan doları tutamıyorsunuz enflasyon ne kadar artacak bikmiyorsunuz bulmuşsunuz oşmayan muhalefeyi alavere dalavere kürt memet nöbete
İbraa 2 ay önce
Doğru söylüyor, Türkiye koronodan güçlüdür, ama güç doğru yönetilmiyor.. Akılla yönetilmiyor, alınan önlemler toplumu ve sağlığı koruma temelinde deyil, yandaşı ve koltuğu koruna mantığında.
Ali 2 ay önce
Tabi tabi, milletin yediği önünde yemediği arkasında senin gibi herkes saraylar da oturup ejder suyu içiyor , vatandaş a virüs ne yapabilirki.!
Vatandaş 2 ay önce
Birakın milletin aklıyla oynamayı paranoyak ettiniz halkı
yakun 2 ay önce
yaptıkları hiç bir şey yok, ancak masal aynı şeyler, aynı şeyler.
Ali yılmaz 2 ay önce
Maske satışı yasak denildi şimdi eczanelerde bile yok maskesiz dolaşma ama madkede yok zorunlu olan bankada milyonları olmayan bir şekil mecbur ptt dediniz onun sitesi çöktü e devlet e yazdık arayan yok sıran yok madem niye satışını yasakladınız en azından azda olsa, alırdık bilim kurulu üyesi önce maske takma dedi aynı üye aynı kanalda utanmadan kesinlikle takın dedi yarın ne diyeceği belli değil virüz ğarip e vurur ğarip i yer ğarip i boğar doğrudur sizden değil ama bizden büyük bu virüs
yakun 2 ay önce
"sabır ve dua ile"
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@