"Hero" tişörtü Trabzon'dan çıktı!

Hero tişörtünü ilk giyen sanık askerlerden Gökhan Güçlü'ye tişörtün Trabzon'dan gittiği açıklandı

Gündem 25.07.2017, 18:14
"Hero" tişörtü Trabzon'dan çıktı!
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın Marmaris'te kaldığı otele, 15 Temmuz darbe girişimi gecesi saldırı düzenleyen 1'i firari 37 darbeci askerin aralarında bulunduğu 44'ü tutuklu 47 sanığın yargılandığı Muğla 2'nci Ağır Ceza Mahkemesi'ndeki duruşma öncesi sanık askerlerden astsubay Gökhan Güçlü'nün, üzerinde kahraman anlamına gelen 'Hero', altında da İngilizce 'Kahramanlar ölümsüzdür' yazılı tişörtün sırrı çözüldü. Güçlü'ye tişörtün, kız kardeşi Bahar Güçlü tarafından içinde mektupla kargoyla gönderildiği ortaya çıktı. Kız kardeşinin mektupta ise, 'Sen bizim kahramanımızsın' yazdığı öğrenildi.

Konuyla ilgili olarak makamında açıklama yapan Muğla Cumhuriyet Başsavcısı İlyas Yavuz, "Hero tişörtü, geçen 30 Haziran'da Trabzon'dan Gökhan Güçlü'nün kız kardeşi Bahar Güçlü tarafından içinde bir mektupla kargoyla gönderilmiş. Mektubun içerisinde 'Sen bizim kahramanımızsın' yazıyor. Konuyla ilgili olarak Gökhan Güçlü, kız kardeşi, cezaevi idaresi ve görevli jandarma personeli hakkında adli ve idari soruşturma başlattık. Bununla ilgili olarak kimin kusuru, kabahati ya da ihmali varsa ortaya çıkarılacak. Mektupları inceleme komisyonundaki görevlilerin dikkatli olmaları gerekiyor. FETÖ bu Hero tişörtü ile ilgili olarak algı yaratmaya çalışıyor" dedi.
Yorumlar (5)
Ahmet Güneş 3 yıl önce
Bu fetö nün yuvaların dan biri de trabzon bunlar türkiyenin başka yerde rahip papaz yokmuda trabzonda öldürülüyor hırant dink davası bunlar Trabzonspordada yuvalanmışlar bana kalırsa Trabzonsporun başarılı olmasini istemiyorlar
İLKER TÜRK 3 yıl önce
Bunların akrabaları dışarda mı .ne yazık bunların yedi sülalesinin içeri alınması lazım kahramanı içerde göstersinler bunlara.
İLKER TÜRK 3 yıl önce
MS sen de fetöcüsün galiba, yakında seni dealacsğız merak etme o zaman destekçi mi suçlumu anlarız
Ms 3 yıl önce
Suç baßkasınındırda niçin başkası mahkum....
sami 3 yıl önce
Asıl fetöcüler ve fetöcülerin başları mecliste onlar neden tutuklanmıyorlar?

Gelişmelerden Haberdar Olun

@