banner526

Modern Pozitif Bilimler

banner513

Haydar Revi'den Bakan Albayrak'a destek! "Küresel tüccarlar..."

AK Parti Trabzon İl Başkanı Haydar Revi'den Bakan Berat Albayrak'a destek.

Gündem 07.08.2020, 16:49 07.08.2020, 16:57
Haydar Revi'den Bakan Albayrak'a destek! "Küresel tüccarlar..."

AK Parti Trabzon İl Başkanı Haydar Revi Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak'a yönelik yıpratma çalışmaların arkasında küresel tüccarların olduğunu söyledi. 

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın fındık fiyatlarını beklentilerin üzerinde açıklaması ile birlikte küresel tüccarlar ile yaşanan çatışmanın daha da arttığını belirten Revi "Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan küresel lobilerin hepsi ile büyük bir mücadele gerçekleştiriyor. Bir dönem silah tüccarları ile bir dönem petrol tüccarlarıyla derken şimdi de açıklamış olduğu fındık fiyatları üzerine küresel fındık tüccarları ile karşı karşıya geldi. Özellikle bu son süreçte fındık fiyatlarının yüksek açıklanmasında büyük emeği olan Hazine ve Maliye Bakanımız Sayın Berat Albayrak'a yönelik saldırılarında arka planında bunun olduğu herkesçe bilinen bir gerçek. Trabzon ve bölge ekonomisi için verdiği güçlü desteği tüm kritik süreçlerde sonuna kadar yanımızda hissettik. Yani küresel faiz şüphesi bayram öncesi açıklanan fındık fiyatları ile fındık üreticilerine çifte bayram yaşatan  Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan'dan ve Hazine ve Maliye Bakanımız Sayın Berat Albayrak'tan bunun intikamını almaya çalışıyorlar." ifadelerini kullandı.

Haydar Revi'den Bakan Albayrak'a destek! "Küresel tüccarlar..."

Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak'a yönelik şimdiye kadar yapılan hiçbir saldırının başarıya ulaşmadığını ve ulaşamayacağının altını çizen Başkan Revi "Sayın Bakanımız Berat Albayrak'a yönelik sürekli benzer saldırılarda bulunarak şahsında kendisini ve büyük fotoğrafta Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'ı yıpratmaya çalışan bu şebeke asla başarılı olamayacaktır. Bu tarz faaliyetlerin hepsi organize bir şebeke tarafından yürütülmekte olup vatandaşlarımız tarafından da gayet iyi bilinmektedir." diye söyledi. 

Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak'ın her zaman yanında olduklarını dile getiren Başkan Revi "AK Parti Trabzon İl Başkanlığı olarak bütün teşkilat mensuplarımız, partililerimiz ve Trabzonlu hemşerilerimizle birlikte Hazine ve Maliye Bakanımız, memleketimizin evladı Berat albayrak'ın her zaman yanında durduk ve yanında durmaya da devam edeceğiz. Ne faiz lobisinin kara propagandaları ne de Sayın Bakanımız Berat Albayrak'ın memleketimize hizmet için yapmış olduğu güzel çalışmalardan olumsuz etkilenen çıkar gruplarının emellerine ulaşmasına fırsat vermeyeceğiz."dedi.

Haydar Revi'den Bakan Albayrak'a destek! "Küresel tüccarlar..."


Trabzon Haber ve Trabzonspor Haber

Yorumlar (10)
sonderman 2 ay önce
dıjj güjler şimdi küresel tüccar oldu. la bir işin sorumlusuda biziz deyiverin yahu. ya dıjj güjler ya chape..O zaman siz nesiniz; solda sıfır.
selim 2 ay önce
Kim bu küresel tüccarlar, dış güçleri lobiler, şebekeler?
Neden sadece bize saldırıyorlar?
neden dolar tüm dünyada düşerken bizde yükseliyor?
neden nüfusumuzun büyük kısmı açlık sınırında yaşıyor?
sağlıklı beslenemiyor?
bırakın bu hayali düşmanları...
ülkeyi de ekonomiyi de mahvettiniz.
Aks 2 ay önce
Siyasilerin bir birlerine destek mesajları var ekonominin kötülüğünün siyasileri etkileyen bir tarafı varmı yok hepsi ye yat millet umrundamı sanki 81 il belediyeleri ilçe belediyeleri varlık fonu şirketleri hepsi batakta ama bunları yönetenlerin hepsi 10 koruma özel uçak özel şöför hepsi havada ama yönettikleri kurumlar batakta kim bu devletin 1 lirasını zayi ediyorsa Allah da onu zayi etsin kimde devletin 1 lirasını hesab ediyorsa Allah onu var eylesin
SALİH 2 ay önce
HALEN DAHA NEFES KREDİSİNİ ALAMADIK. BAKANIMIZA ALLAH KOLAYLIKLAR VERSİN.
H. M 2 ay önce
Tüm suç dış düşmanlarda dolar euro zam yapıyorlar. Türkiye ekonomisini batırmak için.. Dünyada enflasyon çıkıyor büyüme azılıyor aksine Türkiye uçuyor. Herkes mutlu bolluk bereket var.. Allah akıl fikir versin..
hüsnü 2 ay önce
oy verirken iyi eleştirince çete
Ali 2 ay önce
sayın bakan eşim eşim doğum izninde 4 aydır ve ufak bir birikimiz olan meblağ ile vakıflardan kredi kullanmak istedi özel bir kurumda 12 yıldır çalışıyor ve bu kurum doğumda skg yatırmıyor taki işe başlar 1 ay sonra ve bize 0.67 kredi kullanımını yaptırmıyorlar neymiş sgk lı değilmiş öğretmen atadınız da biz gitmedik mi bu bankalara nasıl bir yetki veriyorsunuz da bu vatandaşı mağdur duruma sokuyorlar biz bu memleketin bir ferdi değil miyiz biz bankaya diyoruz ki biz doğum iznin deyiz ama anlamıyor bakanım herkes konuşuyor bakın bizde konuşuyoruz ama dinle yenimiz yok
Gokhan61 2 ay önce
Korler sagirlar birbirini agirlar su hayatinizda bir bes dakika adam olunda kendinizi bir sorgulayin
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@