7m

7m

hyundai

Hakkari'de patlama: 17 asker yaralı

Hakkari'de meydana gelen patlamada 17 askerin yaralandığı bildirildi.

Gündem 17.07.2017, 12:25 17.07.2017, 13:12
Hakkari'de patlama: 17 asker yaralı

Türk Silahlı Kuvvetleri (TSK), Hakkari'de askeri aracın geçişi esnasında el yapımı patlayıcının infilakı neticesinde dördü ağır olmak üzere 17 askerin yaralandığını açıkladı. 

TSK'dan yapılan açıklamada, "Bölücü terör örgütü mensubu teröristler tarafından Hakkari ili Yüksekova ilçesi Esendere beldesi yakınlarında 17 Temmuz 2017 tarihinde intikal halinde bulunan askeri aracın geçişi esnasında el yapımı patlayıcının infilakı neticesinde dördü ağır olmak üzere 17 kahraman silah arkadaşımız yaralanmıştır. Yaralı silah arkadaşlarımız derhal hastaneye sevk edilerek gerekli müdahalelere başlanmıştır. Bu hain saldırıda yaralanan kahraman silah arkadaşımıza acil şifalar dileriz" denildi. 

HASTANEYE GETİRİLDİ

Hakkari’nin Yüksekova ilçesinde askeri personel taşıyan araca yapılan bombalı saldırıda ağır yaralanan 4 asker Hakkari Devlet Hastanesine getirildi. 

Hakkari'de patlama: 17 asker yaralı


Yorumlar (6)
Soruyorum Sayın 5 yıl önce
Soruyorum sayın cumhurbaşkanıma. Biz seçimlerden evet çıkarmadık mı ? Ne oldu hani terör bitecekti öyle diyordunuz acıklamalarınızda ? Hayır cıktığı zaman terör artacaktı diyordunuz her gün şehit haberi arıyoruz ? Biz yanlış mı oy attık acaba ?
Sabr 5 yıl önce
Sabr etsen bitecek sen rahat ol, Hayir oyu ciksaydi, bu ülkenin halini nasil olurdu bilemiyorsan, konusmicaksin kardesim.
Barış 5 yıl önce
Bence evet veya hayır ile değil, teknolojik ve personel olarak güçlü ve koordineli bir ordu ile bir haftada biter bu terör
Kirpi 5 yıl önce
Ya hala anlamiyoeum su urettigimiz kirpi araclari hani bombaya karsi dayanikli idi milleti mi kandiriyorsunuz
ozgur ata 5 yıl önce
sanirim personel emniyet kemeri takmadigi zaman bu tur eylemlerde zaiyat daha fazla oluyor.
Bu sabr 5 yıl önce
Bu sabr arkadaşa sormak istiyorum acaba sen bilyormusun ne olacağını herhalde yine böyle şeyler olurdu. Evet Cıktıktan sonra ülkede bi ilerleme olmadı bu olaylarla ilgili

Gelişmelerden Haberdar Olun

@