Gökhan Özoğuz ve Hasan Kaçan'ın 15 Temmuz atışması!

Athena grubunun solisti Gökhan Özoğuz ile oyuncu Hasan Kaçan arasında sosyal medya hesapları üzerinden '15 Temmuz' tartışması yaşandı.

Gündem 15.07.2019, 10:31
Gökhan Özoğuz ve Hasan Kaçan'ın 15 Temmuz atışması!

15 Temmuz 2016'da düzenlenen darbe girişiminin üçüncü yıl dönümünde Athena grubunun solisti Gökhan Özoğuz ile oyuncu Hasan Kaçan arasında tartışma yaşandı.

Gökhan Özoğuz, 15 Temmuz için hazırlanan bazı afişlere tepki gösterdiği paylaşımında "Bu çizimlerinden nefret ediyorum. Çok yanlış. Olayı sanki bütün Türk askeri yapmış gibi hissettiriyor. Türk askeri olgunun itibarını zedeler mi diye düşünmeden konması korkunç. Bu ülkeyi canı pahasına koruyan Türk askeridir. Bunlar derhal yasaklansın" ifadesini kullandı.

Özoğuz'un söz konusu paylaşımına tepki gösteren Hasan Kaçan ise "Çizimlerden değil darbecilerden nefret edeceksin Gökhan! Alçak darbeciler 251 evladımızı şehit etti Gökhan! 251 can toprak altında Gökhan! Büyüklerinden hiç bir şey öğrenmediysen, şehit evinde edeple susulacağını da mı öğrenmedin Gökhan! Bu memleket şehit evi Gökhan! Sus Gökhan!" diye yazdı.


Bunun üzerine Özoğuz, "Hasan biz senden iyi biliriz vatanı milleti kayıtsız şartsız sevmeyi de, darbeyi nasıl lanetleyeceğimizi de, o geceki 252 tane şehidimizi nasıl yad edeceğimizi de. O afişlerde darbeci askerlerin resimleri olmadığı sürece Türk askerini temsil eder. Askerimizi de yedirtmeyiz" dedi.
 

Yorumlar (1)
Göktürk Bozkurt 1 yıl önce
Hasan kaçan ve onun türevleri yalakalar feto denen meczup 15 temmuzdan önce ölse türbesine gidip dua ederdi fetocuları başımıza bela edenler şimdi vatan millet dersi veriyor siz feto nun vaazlarına ağlarken hoca efendi diye eteklerini öperkende biz bu meczuba karşıydık bu günde karşıyız yarında ona ve türevlerine karşı olacağız binlerce yıllık yarihi olan şanlı türk ordusunu kimse fetocu diye resmedemez bu ülkede darbeyle yönetimi ele geçirmeye teşebbüs eden bu siyasi örgütün şaka gibi ama siyasi ayağı beden araştırılmıyor ? Neden korkuluyor siz bizim aklımızla dalgamı geçiyorsunuz ? Çünkü sizde bizde biliyoruzki hala içinizde fetocular var sizin paylaşamadığınız para ve devlet yöbetimi yüzünden onca şehit verdik çok yazık şehitlerimizi rahmetle anıyorum

Gelişmelerden Haberdar Olun

@