Flaş iddia! Fatih Portakal Fox'u bıraktı mı?

Fatih Portakal'ın FOX TV'den ayrıldığı iddia edildi

Gündem 23.08.2020, 23:31
Flaş iddia! Fatih Portakal Fox'u bıraktı mı?

FOX TV Ana Haber sunucusu Fatih Portakal'ın Fox Tv'yi bıraktığı iddia edildi.

İddiaya göre, Fatih Portakal'ın FOX Haber'in Genel Yayın Yönetmeni Doğan Şentürk'e kararını ilettiği ve bir daha haber sunmayacağını açıkladığı belirtildi.

Bu iddiaya ynelik resmi bir açıklama ise henüz yapılmadı


FATİH PORTAKAL KİMDİR?
Doğum tarihi: 2 Şubat 1968

Doğum: 2 Şubat 1968

Kaç yaşında: 52 yaşında

Nereli: Nazilli, Aydın

Eğitim: İstanbul Üniversitesi (1993), İstanbul Aydın Üniversitesi

Fatih Portakal 2 Şubat 1967, Nazilli, Türk gazeteci ve sunucu.

İlköğrenimini Nazilli'de; liseyi İzmir Atatürk Lisesi'nde tamamladı. Yüksek öğrenimini İstanbul Üniversitesi, İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi'nde tamamladı. 1994 yılında yüksek lisans ve yabancı dil eğitimini yapmak üzere Avustralya'ya gitti. Fatih Portakal, eğitimi sonrasında Avustralya'da ünlü bir restoranı bir müddetliğine işletti. 1997 yılında Türkiye'ye döndü. Armağan Toper ile evlendi. 1997-2005 yıllarında Star TV'de muhabir olarak çalıştı. 2005 yılında gazeteci Mehmet Ali Birand'ın teklifi üzerine Kanal D'ye geçti. 2010 yılının Mayıs ayında FOX'un habercilerinden İrfan Değirmenci'nin teklifi üzerine FOX'a geçti.

Fatih Portakal, 2010-2013 yılları arasında FOX'ta Çalar Saat programı sunuculuğu yaptı. 2013'ün Eylül ayında FOX'taki kadın habercilerinden Nazlı Tolga'nın evlenerek yurtdışına yerleşmesi gereğince Fox Ana Haber programı sunuculuğu işini bırakması üzerine programı sunmaya başladı. Ayrıca Fatih Portakal ile Türkiye'nin Trendleri adlı programı da sunmaktadır.

Aydınlı sunucu, 43. Altın Kelebek Ödülleri'nde "En İyi Erkek Haber Sunucusu" ödülüne layık görülmüştür.

Yorumlar (3)
Kemalsdk 2 ay önce
Hayde dooğru abd ye kaçarsın, artık,,, sahiplerinin yanına,,,
Gkansss 2 ay önce
Yeni bi tesisi dikerler yangın yerine
Görünen köy. 2 ay önce
Fatih Portakal, bir efe olarak düzgün bir insan olduğuna inanıyorum. TV ekranlarında sunduğu haber proğramlarını tekrar tekrar seyrettiğinde tarafsız proğram yapmadığı ve yanlış kişilerin değirmenine su taşımakta olduğu kanaati uyanacağından eminim! Muhalif olmak kör olmayı gerektirmez! Umarım tatilde bu gerçeği yakalamıştır!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@