Flaş! İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'dan Adil Öksüz açıklaması

FETÖ'cü kaçak Adil Öksüz'ün yeri tespit edildi mi? Bakan Soylu açıklama yaptı.

Gündem 23.04.2018, 20:51 23.04.2018, 21:09
Flaş! İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'dan Adil Öksüz açıklaması
 İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Meclis 23 Nisan Resepsiyonu'nda gazetecilerin sorunlarını yanıtladı. İçişleri Bakanı Soylu, Adil Öksüz'ün yerinin tespit edildiği iddiasına ilişkin "Devlet 24 saat ayaktadır. Kim bu devlete karşı bir yanlış yapmışsa, devletin görevi o yanlışın hesabını sormaktır, dünyanın öteki ucunda da olsa..." diye konuştu.


Bakan Soylu, sözlerine şöyle devam etti: "Türkiye Cumhuriyeti güçlü bir devlettir, bu millet de bunu beklemektedir. Bize verdiği görevlerinde, temelinde esasen bu vardır. Yani; Türkiye Cumhuriyeti Devleti'nin birliğine, demokrasimize, hürriyetimize yanlış yapanı bulup adalete teslim etmek. Uluslararası hukuk var. Biz nasıl başka ülkelerin suçlularını iade ediyorsak,  anlaşmamız olan ülkelerin de tespit ettiğimiz anda bize teslim etmesi esastır."


 
Yorumlar (2)
Ha gayret Fetöş geliyor. 3 yıl önce
Bırakın bu ayakları, seçim moduna girildikçe, Fetöş'ü de Getiriyoruz dersiniz, Hatta çok zor da Kalırsanız, bop eşbaşkanına bir kıyak da abd yapar, işi bitmiş ise teslim eder size onu.
halk 3 yıl önce
arkadaş; birazcık halkı düşünün
sadece seçim yardımı olarak meclisteki partilere verilen para 850 milyon lira
Allahtan korkun bu para niçin veriliyor , vatanını seven yetkililer niçin bu kul hakkını gasp olan uygulamayla ilgili düzenleme yapmıyor..
para olunca bütün partiler ittifak halinde .yazık günah hesabı ağır olacak....
sonra vatan millet sakarya

Gelişmelerden Haberdar Olun

@