banner556

Fatih Terim'den flaş açıklama! Test sonucum pozitif

Fatih Terim'in testi pozitif çıktı.

Gündem 23.03.2020, 22:06 23.03.2020, 22:10
Fatih Terim'den flaş açıklama! Test sonucum pozitif

Fatih Terim, koronavirüs testinin pozitif çıktığını açıkladı.

Fatih Terim yaptığı paylaşımda şu ifadelere yer verdi:

"Bugün yapılan test sonuçlarına göre Corona Virüs sonucum pozitif çıkmıştır. Hastanede emin ellerdeyim. Merak etmeyin. En kısa zamanda haberleşmek üzere."

Yorumlar (12)
BenDeniz 11 ay önce
Ayrım yapmadan tüm korona virüsüne yakalanan herkese şifalar diliyorum. Ölenlere de Allahtan rahmet diliyorum.
Ali KAYA 11 ay önce
Her şeye rağmen üzüldüm.Acil şifalar dilerim.
Mustafa 11 ay önce
En kısa zamanda sağlığına kavuşmasını temenni ediyoruz.
Taka61 11 ay önce
İnsanlara tepeden bakan sadece kendi kazandığında centilmen görünmeye çalışan insanlığın nedemek olduğunu Allah ona hatırlattı belki kendini düzeldir Allah bilir.
Murat 11 ay önce
Insanligini bari su durumda koru kimsenin kimseye tepeden baktigi yok gecmis olsun de gec kenara illa laf sokacaksin cahil cuheyla herif bunlami sinayacak.akli basina gelecek yahu ne cahil insanlar var su trabzonda bazen pili.pirti toplayip gidesim geliyor hakketten
Taraftar 11 ay önce
Size ve sizin nezdinizde tüm hastalara Allahu Teala tez zamanda şifa verir inşAllah.
Ercan 11 ay önce
Sokaklarda 65 yaş üstü de dahil çok insan var. İşi yok, dolaşıyor. Gençler de yan yana. Bana bir şey olmaz , ben temizim mantığını bırakın artık.
Trabzon 11 ay önce
Futbol futboldur. Nihayetinde biz insanların kutsallaştırdığı ve insan hayatından daha değerli hale getirdiği el yapımı bir nevi put sayılır. Bu sebeple ne olursa olsun fatih hoca ve diğerlerine geçmiş olsun dileklerimiz sunarız. İçinizdeki fanatikliğe yenilmeyin lütfen...
Ali Papa 11 ay önce
TFF ye kalsaydı, "Tüm tedbirleri aldık falan filan...", maçlar hala oynanırdı. Diyanete kalsaydı"Camiye gelenler elini ayağını yıkıyor, girişte çıkışta kolonya döküyoz falan filan..." cumalar hala devam ederdi. Evvelki hafta oynanan maçlar ile kılınan cuma nın, vaka sayısının kaç artmasına sebep olduğunu bilemeyiz ama çok rakamlı sayılar olduğuda yadsınamaz. Umre dönüşü tedbirlerin çok geç alınmasıda hakeza öyle. O da Diyanetin hatası. Okulların tatil edildiğini öğrenciler derste iken açıklayıp, tedbir almadan otogarlarda neredeyse öğrencileri üst üste yığıp izdiham yaratmakta öyle. Allah yardımcımız olsun. Birtek Sağlık Bakanının çokaz hatalı çalışması yetmiyor. Diğer yetkililerin, yetkilerini işi bilenlere devretmeleri lazım.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@