Erdoğan ve Trump G20'de görüşecek

ABD Başkanı Donald Trump G20 Zirvesi'nde Cumhurbaşkanı Erdoğan ile görüşecek.

Erdoğan ve Trump G20'de görüşecek
banner432

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Arjantin’de düzenlenecek G20 zirvesinde ABD Başkanı Donald Trump ile görüşecek. 

Beyaz Saray Sözcüsü Sarah Sanders, ABD Başkanı Donald Trump’ın 30 Kasım'da Arjantin’de düzenlenecek G20 zirvesinde devlet ve hükümet başkanlarıyla ikili görüşmelerde bulunacağını ifade etti. Sanders, Trump’ın ikili temasları kapsamında Rusya devlet Başkanı Vladimir Putin, Japonya Başbakanı Şinzo Abe, Almanya Başbakanı Angela Merkel ile görüşeceğini belirtti. 

Beyaz Saray Ulusal Güvenlik Danışmanı John Bolton, ABD Başkanı Trump'ın, G20 zirvesinde Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'la görüşeceğini duyurdu. Bolton, Trump’ın Suudi Arabistan Veliaht Prensi Muhammed bin Selman ile görüşme planının olmadığını ifade etti. 

Öte yandan, Trump’ın G20 zirvesi kapsamında ABD ile Çin'in gümrük tarifelerini karşılıklı olarak artırmasının ardından ilk kez Çin Devlet Başkanı Xi Jinping ile bir araya gelmesi bekleniyor. 

Güncelleme Tarihi: 27 Kasım 2018, 23:23

Son dakika Trabzonspor haberleri ve Son dakika Trabzon Haberleri
YORUM EKLE
YORUMLAR
tolga
tolga - 8 ay Önce

Dünyaya Çağ atlatmış Fatih Sultan Mehmet Han,anadili Türkçe'nin yanında Yunanca, Arapça, Latince, Farsça ve İbraniceyi kusursuz şekilde konuşuyordu.Dünya lideri son osmanlı yakıştırmasını yaptığınızda fotoğrafta yorumsuz.

banner204

banner443

banner393