Doğubeyazıt'ta çatışma: Şehit ve yaralılar var

Türk askerleri teröristlerle çatıştı, yine ocaklara ateş düştü.

Gündem 14.04.2018, 17:42
Doğubeyazıt'ta çatışma: Şehit ve yaralılar var

Ağrı'nın Doğubayazıt ilçesi kırsalında çıkan çatışmada 1 asker şehit oldu, 5 asker yaralandı, 1 terörist de etkisiz hale getirildi. Çatışmada, bazı teröristlerin de yaralı halde kaçmaya çalıştığı belirtildi.


Güvenlik kaynaklarından alınan bilgiye göre, jandarma timlerince Doğubayazıt ilçesinin Ağrı Dağı bölgesindeki kırsal kesiminde terör örgütüne yönelik yürütülen operasyonda, bir grup terörist ile sıcak temas sağlandı. Çıkan çatışmada 6 asker yaralandı, 1 terörist de etkisiz hale getirildi. Bölgeye gönderilen ambulanslar ile Doğubeyazıt Doç. Dr. Yaşar Eryılmaz Devlet Hastanesine kaldırılan yaralı askerlerden biri yapılan müdahaleye rağmen kurtarılamayarak şehit oldu. Bir asker de helikopter ile Van'daki bir hastaneye sevk edildi. Çatışmada, bazı teröristlerin de yaralı halde kaçmaya çalıştığı belirtildi. Takviye birliklerin gönderildiği bölgedeki çatışma sürüyor.
Yorumlar (1)
Firtina61 3 yıl önce
Erdoğan bey gelir gider kactane terörist yok ettiklerini söyler zeytin dalı operasyonunda. Ama adiler bir kere geliyor kaç askerimizi vuruyor. Erdoğana hala' yok 3300 3301 desin dursun.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@