Devlet Bahçeli'nin sözlerine Cem Yılmaz'dan yanıt geldi

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'nin "Bundan sonra sevemem" dediği komedyen Cem Yılmaz, kişisel Twitter hesabında bir paylaşımda bulundu.

Gündem 11.05.2019, 17:52 11.05.2019, 17:57
Devlet Bahçeli'nin sözlerine Cem Yılmaz'dan yanıt geldi

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'nin, "Herkes Cem Yılmaz'ı sever. Bense onu görünce önce bir elbiseni değiştir derim. Kravat tak, hatta takma başka bir şeyler yap. Belediye seçiminde oy vereceksen ver ama hepimizin alerjisini toplamaya vesile olma. Ben Cem Yılmaz'ı bundan sonra sevemem" açıklaması sosyal medyada çok konuşulanlar arasına girdi.

Komedyen Cem Yılmaz da, söz konusu açıklama sonrası bir paylaşım yaptı ve herhangi bir isim vermeden şunları söyledi:

"Sevgili dostlar, ben bir halk kahramanı değilim, bir komedyenim, haddim hududum belli. Benim memleketimle ilgili hayalim herkes herkesi sevsin, sevmeyen gayret etsin, şeklindedir. Nevşehir belediyesindeki dostumuz da ne zaman Nevşehir'e bir faydam dokunacaksa çağırsın gelirim."

bahçeliTrabzon Haber ve Trabzonspor Haber

Yorumlar (24)
Tın 2 yıl önce
ben de seni hiç sevmiyorum akp bahçelisi
Cemboy 2 yıl önce
siyaset yapmak istiyorsan vekil adayı ol cemyılmaz. Bakalım kaç oy alacaksın, bırak bu ayakları
Samur 2 yıl önce
Sen ben siyaset konuşabiliyoruz hepimiz mi millet vekili adayı olalım? siyaset yapmak siyasi söylemde bulunmak sadece onların hakkı mı? herkes konuşur kardeşim herkes görüşünü söyleyebilir bundan sana ne!
gariban vatandaş 2 yıl önce
çok güzel bir cevap. Harikasın yani direk nakault etmişsin Cem Yılmaz'ı. Ne büyük bir adamsın sen bakalım. Kesinlikle siyasete atılmalısın sen
onur 2 yıl önce
cem yılmazın bu beyanında siyasi söylem nedir, adam kendisine sataşanlara cevap vermiş, nevşehir belediye başkanına ve devlet bahçeli 'ye ne oluyor da cem 'in fikirlerini eleştirebiliyor hatta tehdit ediyorlar, bu adamlar birilerine laf yetiştirmek için mi koltuktalar hizmet için mi
ulan cem yılmaz 2 yıl önce
hayırdır arkadaş cem yılmaz ne kabahat işledi suçu ne ? açılım yaptınız bütün yalaka sanatçı takımı seferber oldu yollara düştü rahatsız olmadınız cumhurbaşkanlığının davetlerinde farklı sanat dallarından bir sürü insan sıraya girdi resimler çekip pozlar verdi hiç rahatsız olmadınız. cem yılmaz beğendiği siyasetçiye desteğini göstermekle ne kabahat işledi ? küfür mü etti hakaret mi etti suçu ne ? herkes sizin gibi düşünmek zorundamı ? tabi sizinkine düşünmek fikir denirse. siyaset ve oy almak işine gelince türkiyede siyaset ve oy alma işi herkesin malumu şimdi küfürler hakaretler ettiğiniz evrenin anayasası bu ülkede yüzde 88 le geçti şimdi kavgalı olduğunuz feto nun adamları da bölgelerinde seçilerek meclise girdi hatta eski dostunuz şimdiki düşmanınız esad da ciddi bir oy farkıyla seçildi tarihte hitler denen cani de seçimle oyla gelmişti ee marifet mi ?
Karasefir 2 yıl önce
Bak cemboymusun, depboymusun..
Bu ayakcılığı sen bırak,
ts 2 yıl önce
beyin bedava sana
Murat 2 yıl önce
Saray yamağı sen sağa sola laf yetiştireceğine kendine gel ve muhalefet partisi gibi davran yok davranamıyorsan o başında bulunduğun partiyi kapat da senin gibi birinden mahrum kalalım cem yılmaz senın gibi biri değil senin aklın almaz onu
Lazz 2 yıl önce
Siyaset nezamandan beri tehtihle yapiliyor Rabbim böyle siyasetcilere şifa versin
Ahmet KÖSE 2 yıl önce
Bende haşa dinimden sonra taptığım MHP yi senin yüzünden sevmiyorum vede sevemem
Bordo mavvi 2 yıl önce
Sevmesen cem yılmazı sanki aç kalır daha önceleri birbirinize söylemediydiniz laf kalmadı şimdi dost hiç gülesim yoktu.
Tk61 2 yıl önce
Yalan söylemek tükürdüğünü yalamak verdiği sözleri tutmamak seçmenini aldatmak milliyetçi görünüp hakaretler yağdırdığı rte nin sarayına sığınmak siyasetmi.Cem Yılmaz ın taksi şöförü de yok!!
ss 2 yıl önce
herkes ülke çıkarları ıcın birşeyler yapıyor akp e katılan akil insanlar medya ve sanatçılardan oluşurken nıye kımse onlara sıyaset e neden giriyorsunuz herkes kendı ısını yapsın dıye demedı !!!!! herkes istedine oy verır ıstedını destekler özgür ülke sonuçta herkes ulkenın güzel yonetılmesınden yana
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@