Cumhurbaşkanlığı'ndan Dipsiz Göl açıklaması

Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü İbrahim Kalın Dipsiz Göl ile ilgili konuştu

Gündem 19.11.2019, 19:58
Cumhurbaşkanlığı'ndan Dipsiz Göl açıklaması

Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü İbrahim Kalın bir çok konuyla alakalı açıklamalarda bulunurken son günlerde gündem olan Gümüşhane'de talan edilen Dipsiz Göl ile ilgili de konuştu

Bakanlığın konuyla ilgili çalışma başlattığını aktaran Kalın " Dipsiz Göl'de yaşanan hadise çok acı durumdur. Bununla ilgili bakanlıklarımız harekete geçtiler. İlgililer görevden alındı ve bölge sit alanı olarak ilan edildi. Adli süreçte suçlalar daha net olarak ortaya çıkacak. Bu alanda toplumsal bilincil gerçekleşmesi önemli. Oluşturulmaya çalışılan algının tersine Türkiye'de yeşil alan sayısı artmaktadır. Buranın korunması için bir takım çalışmalar başladı. Eski doğal haline kavuşması için bakanlıklarımız çalışmalarına başladı." dedi.


Son dakika Trabzonspor haberleri ve Son dakika Trabzon Haberleri
Yorumlar (3)
Ayyıldız 2 ay önce
Günaydın, üsküdarda sabah oldu. Nerdeydiniz bu zamana kadar. Günlerce konuşuldu bu konu. Nerdeydiniz yahu bu alçaklık bu kadar pervasızca işlenirken.
Farketmez 2 ay önce
Burayı kimin kazdığı belli. Bunlara izin verende belli. Kimlerin kazdığını sağır sultan biliyor lutfen isimlerinide yazinda cümle alem kim olduklarını bilsin. Sizler bile şaşırırsınız vay beee dersiniz. Böyle lanet olası bir durum vesselam.
doğan yıldız 2 ay önce
sizin haberiniz olmadan bu ülkede sinek uçamaz.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@