Cumhurbaşkanı Erdoğan Muharrem İnce'yi kabul edecek mi?

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Cumhuriyet Halk Partisi Cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce'nin randevu talebini değerlendirdi.

Gündem 07.05.2018, 22:50
Cumhurbaşkanı Erdoğan Muharrem İnce'yi kabul edecek mi?

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Sırbistan Cumhurbaşkanı Aleksandar Vuçiç ile ortak basın toplantısı düzenledi. Erdoğan Muharrem İnce'nin randevu talebiyle ilgili soruya cevap verdi. Erdoğan, "Hem partinin genel başkanı olarak, hem de partimde bu kabulün daha doğru olacağını düşünüyorum" dedi. 

Cumhurbaşkanı Erdoğan, "Muharrem İnce'yi Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'nde kendisini ağırlayacak mısınız? TV programına çıkacak mısınız?" şeklindeki soruyu şöyle cevapladı: "Ben ikinci sorunuzdan başlayayım. Özellikle televizyondaki tartışma olaylarına kesinlikle girmek istemiyorum. Çünkü üzerimizden kimsenin prim yapmasını istemiyoruz. Ancak partimde kendilerini kabul edebilirim. Çünkü burada kabul olayı farklı bir olay. Şu anda bizler partilerin adayları olarak buna girmiş bulunuyoruz. Hem partinin genel başkanı olarak, hem de partimde bu kabulün daha doğru olacağını düşünüyorum. Ve randevu talebinde bulundular. Ve bu talebe de kısa zamanda cevap verir ve partimizde kendilerini kabul ederiz. Partimize de ayakları alışmış olur."

Yorumlar (4)
ibrahim çevik 3 yıl önce
yüreğin yetiyorsa, varsa donanımın, yaptıklarının doğruluğuna inanıyorsan mertçe çıkarsın, pirimide sen yaparsın. pirim yapmasını istemiyorum demek, karşındakinin kesin pirim yapacağını peşinen kabul etmektir.. bu bende bişey yok arkalarından iftira ile idare edeyim demektir.
adnan 3 yıl önce
sayin erdugan ve bahceli feto sizle yurudu sizle buyudu sizle padisah oldu simdi siz doslari dusman oldunuz bu sizin sorununuz bizim deyil cunki biz turkuz boyle sarlatanlarla asla dosd olmadik ve olmayacagiz siz yakinda yine barisir opusursunuz feto la cunki siz birlikte buyudunuz
ibrahim çevik 3 yıl önce
üzerinden pirim yapmasını istemiyormuş.. yüreğin, yetmiyor, arkadan sallayıp duruyorsun yüzleşsene, boyunun ölçüsünü görelim. pirimi halk verir. kim haklı ortaya çıkar. korkak bir tavır. kaçış kurtarmaz efendi.
mahsun 3 yıl önce
ülke bir adamın iki dudağı arasında
bundan büyük felaket olabilir mi?
üstelik peşinden gidenlerde resmen tapıyorlar ona....

Gelişmelerden Haberdar Olun

@