7m


7m

hyundai

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan 'idam' sorusuna yanıt

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Huber köşkü çıkışında kendisine el sallayan vatandaşlarla sohbet etti. 

Gündem 04.07.2018, 16:37
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan 'idam' sorusuna yanıt

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan Huber Köşkü'nden çıktığı sırada kendisini selamlayan vatandaşlarla sohbet etti. Bir vatandaşın hayvan hakları yasası ve idam cezası ile ilgili sorularına yanıt veren Erdoğan, "Hayvan hakları zaten gündemde de, idam cezası tabii biraz daha zor. Anayasa kararı gerekiyor" dedi.

Erdoğan bir vatandaşın hayvan hakları yasası ve idam cezası ile ilgili soruları üzerine, "Hayvan hakları zaten gündemde de, idam cezası tabii biraz daha zor. Anayasa kararı gerekiyor” yanıtını verdi.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Huber Köşkü çıkışında kendisine el sallayan vatandaşlarla sohbet etti. Aracını durdurarak vatandaşların sorunlarını dinleyen Erdoğan, bir kadının hayvan hakları yasası ve idam cezası konusundaki soruları üzerine, "Yavaş yavaş. Hayvan hakları zaten gündemde de, idam cezası tabii biraz daha zor. Anayasa kararı gerekiyor” dedi.

Kalabalık içinde 15 Temmuz gazisinin yakınını gören Erdoğan, hatrını sordu.

Erdoğan'ın vatandaşlarla sohbeti cep telefonu kamerasına yansıdı.


Yorumlar (2)
ugur yalçın 4 yıl önce
ne oldu seçim propagandalarında öyle demiyordunuz işinize gelmedimi atın topu anayasaya ülkenin yönetim şeklini degiştirdiniz tek adam rejimi oldu hangi anayasayı taktımız istediginiz bir konu olsa iki dakkanızı almaz ne yasa ne anayasa tanırsınız meclismiş adamı sadece seçimde kullandınız çıkaramaya niyetinizde yok çünkü avrupa para vermez
sedat 4 yıl önce
hani getirsinler hemen uygulayayim diyordun .
faiz lobisi , ey abd ey ab . bu da hikaye . her sey politika .

Gelişmelerden Haberdar Olun

@