Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan doğal gaz müjdesi: "Cumartesi günü..."

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, doğal gazda yeni bir müjde vereceğini belirterek, "Cumartesi günü yeni rezerv miktarını açıklayacağız" dedi.

Gündem 14.10.2020, 13:08
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan doğal gaz müjdesi: "Cumartesi günü..."

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, partisinin TBMM Grup Toplantısı'nda konuşuyor.

Cumhurbaşkanı Erdoğan bir müjde haberi daha vererek, "İnşallah cumartesi günü Fatih sondaj gemimize giderek çalışmaları yerinde inceleyecek ve yeni rezerv miktarını açıklayacağız." ifadelerini kullandı.Trabzon Haber ve Trabzonspor Haber

Yorumlar (23)
yakun 12 ay önce
Millet ile kafa bulmak kadar yanlış bir şey olamaz. Açıklama yapacaksan, yap elini tutan mı var? Ya da cumartesi çıkar açıklamanı yaparsın, önceden haber vermeye ne gerek var.
Davut 12 ay önce
Üretim ve tarım olmayınca böyle müjdeler oluyor. Hadi gel müjdeler ver
asım 12 ay önce
şimdi türkiye için kek zamanı!!
üzümlüsü, fındıklısı, cevizlisi. çeşit çeşit kekler.
gel vatanda sen de ye. malum alışıksın 20 senedir yiyorsun.
sakarya 5461 12 ay önce
Ülkenin ninelerine sevinmeyen batmasını isteyen hastalıklı ruhlar
Osman 12 ay önce
Kendilerine oy olarak gelecek fayda bunlar ama bize olan faydası hiç açıklanmayacak sanırım.
mehmet 12 ay önce
Anlasilan Secim var yakinda !!! bu kadarda gaz cikarma mujdesi verilmezki.
yakun 12 ay önce
Öyle anlaşılıyor ki zorlandıkça gaz miktarı çoğalacak. Karalar üzerinde ki yalanların hepsi tükendi, denizlere başladık. Hayırlı olsun, bir on-yirmi yılda böyle sallarız.
Rr 12 ay önce
Şimdi buraya birşeyler yazacaktım ama siz cumartesiyi bekleyin
İbrahim 12 ay önce
Ağız sende, 300 yemedi, 800 de, olmadı 1.500. Ne edersen et sandık %30 diyor. İşte o gün, bugün acımadıkların’da sana acımayacak..
Savaş 12 ay önce
Gurur duyuyoruz. Kurşun kalem yapamayan ülkeden denizlerde doğalgaz bulan gelişmiş Türkiye'ye. Bu tür haberlere sevinemeyen, bu güzel gelişmeleri sulandırmak isteyenler: bu ülkeyi sevmeyi bi beceremediniz, yazık size
Göktürk bozkurt 12 ay önce
yahu birader kafamı buluyorsun ? Kursun kalem yapamayan ülke simdi ne yapıyor? Silah savunma sanayii de yapılanları gec onların çoğu bu iktidardan önce kuruldu Allah razı olsun bunlarda geliştirdi peki onun dışında ne ürettik? Dünyanın en kırılgan ekonomisi bizde dünyanın en borçlu ülkelerinden biriyiz dünyanın en pahalı akaryakıt dogalgaz İnternet elektriği bizde dunyanin en pahalı eti bizde arabası bizde elektronik aletleri bizde Karadeniz'e bugüne kadar 8 kez petrol 9 kez dogalgaz bulundu nerede ? 15 send önce asgari ücretle 15 çeyrek alırken bugün 3 tane alamıyorsun hangi kafayi yaşıyorsunuz siz ?
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@