alexa metrics

banner560

banner572

tuvturk

Bu Tabela Doğru Mu ?

Son günlerde dünyanın en Büyük Sosyal ağ paylaşım sitesi olan Facebook’ta yoğun ilgiyle tıklanma rekorları kıran Avusturya Salzburg’da bir yol mesafesi tabelası görenleri şaşkına çeviriyor. Salzburg Trabzon arasının 3069 Km olduğunu gösteren tabelanın doğ

Gündem 23.04.2012, 09:33
Bu Tabela Doğru Mu ?

Son günlerde dünyanın en Büyük Sosyal ağ paylaşım sitesi olan Facebook’ta yoğun ilgiyle tıklanma rekorları kıran Avusturya Salzburg’da bir yol mesafesi tabelası görenleri şaşkına çeviriyor. 

Salzburg Trabzon arasının 3069 Km olduğunu gösteren tabelanın doğruluk payının olup olmadığı kesin değil fakat Facebook’ta yayılan bu resim “Bize her yol Trabzon’a çıkar” sözünü doğrular nitelikte.

ic.20120423093322.jpg


Yorumlar (16)
vakfıkebirkanka 10 yıl önce
Ne demek doğrumu?Ne yani...Trabzon değilde Bursa yada samsun mu yazacaktı?Doğrusunu yazmışlar.Helal be TRABZONUM...BİZE HER YER TRABZOOOOON.
serdarmetay 10 yıl önce
arkadaşlar googlemaps yol tarifi özelliğini kullanarak bakarsanız mesafenin doğru olduğunu görürsünüz.
ali ihsan. 10 yıl önce
Avrupada adı geçen başka Türk şehri yoktur herhalde...
ali ihsan. 10 yıl önce
Bu tabelanın bulunduğu yer Salzburg a 159km. uzakta olduğuna göre Salzburg Trabzon arası 2 910 km. eder. Bu hesaba göre tabela Münich e yakın bir yerde olmalı...
Onur Reis 10 yıl önce
Bize Her Yer Trabzon:)
ANTİ-BURSA 10 yıl önce
kutsal topraklara çıkıyor o yol:)
ANTİ-BURSA 10 yıl önce
Bize her yer OF!!!
Chiko 10 yıl önce
Bu tabela gercek degildir arkadaslar. Youtube'da bir videodan alinmis, Sila Yolu Stuttgart-Trabzon diye bir video var, hemserimiz photoshop'dan hazirlamis bu resmi ve videoya eklemis.

Video hala Youtube'da mevcut, "izin yolu Stuttgart-Trabzon 08 2009" yazarsaniz bulursunuz. Resim hemen videonun basinda.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@