banner372

Binbaşı Kulaksız'ın eşinden açıklama - "Teröristin ölümü bizim bayramımız oldu”

Trabzonspor sevdalısı Şehit Binbaşı Kulaksız'ın eşi açıklamalarda bulundu.

Binbaşı Kulaksız'ın eşinden açıklama - "Teröristin ölümü bizim bayramımız oldu”
banner432

PKK’lı teröristler tarafından 2015'te otomobillerinde uğradıkları silahlı saldırıda şehit olan Muş Malazgirt İlçe Jandarma Komutanı Binbaşı Arslan Kulaksız’ın şehit eden 'Çektar Soro 'kod adlı Muhammed Kaya etkisiz hale getirildi. Şehidin eşi Sibel Kulaksız, “Bugünü bekliyordum. Teröristin ölümü bizim bayramımız oldu” dedi. 

PKK'lı teröristler tarafından otomobillerinde uğradıkları silahlı saldırıda şehit olan Muş Malazgirt İlçe Jandarma Komutanı Binbaşı Arslan Kulaksız'ın aynı saldırıda yaralanan iki çocuk annesi eşi Sibel Kulaksız, eşini şehit eden 'Çektar Soro' kod adlı Muhammed Kaya’nın etkisiz hale getirilmesi üzerine konuştu. Şehit eşi Sibel Kulaksız, "Şehidimiz cennette ama onun kanının yerde kalmayacağını da biliyordum. Teröristin ölüm haberiyle içime su serpildi. Şükürler olsun bugünü gösterene. Teröristin ölümü bizim bayramımız oldu” diye konuştu. 

Binbaşı Kulaksız'ın eşinden açıklama - "Teröristin ölümü bizim bayramımız oldu”

“YÜZÜNÜ HATIRLIYORUM”

Aynı saldırıda kendisinin de yaralandığını söyleyen şehit eşi, “Teröristin yüzünü gördüm. Ben orada kendime söz verdim. Devletim de bana söz verdi. O kaçtı, biz kovaladık. Çok şükür al bayrağımız yukarıda, biz de dimdik ayaktayız. Eşim şehit olduktan sonra cüzdanında bir not bulmuştum. Katilini daha önce terörist olarak arıyordu, onu bulmak için uğraşıyordu. Eşime pusu kurmuşlardı. Bizi vurduklarında o teröristi gördüm. Her şeyini hatırlıyorum ve gözümün önünden 3 yıl gitmedi. Ben bu anı bekliyordum. Ben çocuklarımla birlikte dimdik durdum. Devletim de verdiği sözü tuttu” ifadelerini kullandı. 

Binbaşı Kulaksız'ın eşinden açıklama - "Teröristin ölümü bizim bayramımız oldu”

“ŞEHİTLER ÖLMEZ”

Eşine herkesin ‘pamuk’ ve ‘baba’ dediklerini kaydeden Sibel Kulaksız, şunları söyledi: 

"Onu çok özledim. Her yerde onun anıları var. Son taktığı şapkasını, eşyalarını, hepsi evde duruyor. O bizim hep yanımızda evde hiçbir şeyi değiştirmedik. Kokusu anıları eşyaları duruyor. O bizim kalbimizde yaşıyor. Zaten şehitler ölmez vatan bölünmez. Bunu herkes bilsin. Ben devletime güvendim sabrettim ve mükafatı gördüm.” 

Kulaksız, evine gelenleri Türk bayrağı ile karşılarken, bina girişine de Türk bayrağı astı. 


Son dakika Trabzonspor haberleri ve Son dakika Trabzon Haberleri
YORUM EKLE
YORUMLAR
Turgay
Turgay - 6 ay Önce

Rahmetlinin intikamının Trabzon'lu bir bakan döneminde alınmasını da ilahi bir adalet olarak görüp içimizi biraz serinletelim.

rıza61
rıza61 - 6 ay Önce

BİNBAŞIM RABBİM SENİ PEYGAMBERİMİZE KOMŞU EYLESİN RUHUN ŞAD MEKANIN CENNET OLSUN...

SIRADAKİ HABER

banner393