alexa metrics

banner560

banner572

tuvturk

Benzine yine zam geldi

Benzine 44 kuruşluk zam.

Gündem 25.10.2021, 16:56
Benzine yine zam geldi

EPGİS'ten yapılan açıklamaya göre, benzinin litre fiyatına, bu gece yarısından itibaren geçerli olmak üzere, 44 kuruşluk zam geleceği duyuruldu.

BENZİNE YENİ ZAM

Son zamdan sonra benzinin litre fiyatı İstanbul'da 8 lira 36 kuruşa yükselecek.

Benzine en son 16 Ekim'de 37 kuruş zam gelmiş, bir miktarı eşel mobil sistemi gereği ÖTV'den karşılanan artışın 14 kuruşu pompa fiyatlarına yansımıştı.

Akaryakıt fiyatları, Türkiye'nin de dahil olduğu Akdeniz piyasasındaki işlenmiş ürün fiyatlarının ortalaması ile dolar kurundaki değişiklikler baz alınarak rafineriler tarafından hesaplanıyor.

İşte EPGİS'in açıklaması:

Akaryakıt Ürünlerinde Fiyat Artışı

26/10/2021 tarihinden itibaren geçerli olmak üzere;

Benzinde 44 KRŞ/LT Pompa satış fiyatlarına yansıyacak şekilde artış olmuştur.


Yorumlar (3)
Osman 1 ay önce
Daha benzin 8.55 bunada can kurban.15 tl olursa litresi ben vAllahi şaşırmam.Yurttışı emeklisi bir vatandaşa geçen hafta banka sana yabancı para değerinde emekli maaşı veremiyoruz türk lirası karşılığında para vereceğiz demiş.Bu günleri aramamak mümkün değil.Halk anlamalı artık bu yönetimin yanlış idaresini.Seçim kaçınılmaz olmuştur
antikus 1 ay önce
kardes secim olsa ne olacak?? memleket resmen soyulmus hemde öyleki sadece bu günümüz degil herifler gelecegimizi bile caldilar, hazine tam takir, borc girtlaga kadar tarimin icine ettiler sanayi zaten can cekisiyordu oda mefta adam gibi milli bir politika olmadan isimiz cok zor, ilk basta gereksiz ilticalarin yükünden kurtulmamiz lazim bence.. günahsiz halkin Allah yardimcisi olsun
onur 1 ay önce
hadi dolar artışını kabullendik de benzine bir dur deyin be, yeter be

Gelişmelerden Haberdar Olun

@