banner556

>

"Benim vergimle maaş alıyorsunuz" deyince polis cevabı yapıştırdı: Al vergini de git

Düzce'de, sokağa çıkma kısıtlamasına uymayan 3 kişiye toplam 9 bin 450 TL cezai işlem uygulanırken, "Benim vergimle maaş alıyorsunuz" diyerek cezaya itiraz eden kişiye, İl Emniyet Müdür Yardımcısı Aytaç Tefek, "Kaç para vergi veriyorsun? Vereyim de kurtulayım senden. Al vergini de git. Sen kimin maaşını veriyorsun" diyerek tepki gösterdi.

Gündem 28.12.2020, 10:24

Düzce'de polis ekipleri sokağa çıkma kısıtlamasında denetim yaptı. Durdurulan araçtaki 3 kişinin izinlerinin olmadığının anlaşılması üzerine polis, tutanak tutmak istedi. Bu sırada araçtakilerden biri, "Benim vergimle maaş alıyorsunuz. Her zaman vergi veriyorum. Vereyim vergi numarama bak. Ben eski memurum" diyerek polis memurlarının tutanak tutmasına itiraz etti.

"AL VERGİNİ DE GİT"
İl Emniyet Müdür Yardımcısı Aytaç Tefek yaşananlar üzerine, "Kaç para vergi veriyorsun? Vereyim de kurtulayım senden. Al vergini de git. Sen kimin maaşını veriyorsun. Sen benim memuruma hakaret edemezsin" diyerek tepki gösterdi. Yaşanan tartışma sonrası 3 kişiye toplam 9 bin 450 lira cezai işlem uygulandı.

Yorumlar (13)
sıradan vatandaş 1 ay önce
Çok çirkin bir cümle.
? 1 ay önce
ikiside yanlış.....
Sen Kimsin???? 1 ay önce
Sen benim verdiğim vergilerle maaşını alıyorsun demek çok kötü ve yanlış kelime(aynı zamanda cezası var) . Şahsı haklıyken bile haksız duruma sokabilecek ifade.Ben burda müdür e bittim bu ülkede bi tane reis var 2.cisi fazla gelir sakın yapma bunu bize????
Vatandaş 1 ay önce
Böyle olur olmaz herkesin polise laf söyleyebilirim zannetmesi chp nin yüzünden. Ülkemizde 5 kr etmiyecek kişiler bile bu ülkenin kahraman polisine laf söylüyebiliyo
nihat 1 ay önce
O zaman böyle olur olmaz yerde polise hakaret etme aliskanligida akepe yüzünden demekki.
manahos 1 ay önce
ne alaka şimdi partiyle
Bir kişiye ödeme 1 ay önce
Bir kişiye ödeme yaptın tamam. Maaşın kalanı nerede? Aldığın para hazineden geliyor, tüm ülkenin hakkı var. Millete parayla şov yapacağına işini dogru yapman yeterli.
Hilmi YAZICI 1 ay önce
Ben de memurum. Maaş bordroma bakın, brüt maaşım ne kadar, net elime geçen ne kadar. En çok vergiyi memurlar veriyor. Elimize brüt maaşımız alıp kesilen miktarları Maliyeye yatırmadığımı için vergi vermediğimiz sanılıyor. Maaş bordromuzdan peşin kesiliyor. Ne biçim kafalar var.
Mehmets 1 ay önce
10 senelik doktorum. Bu cümle klasiktir çok karşı karşıya kaldım. Bu tiplerden çok var piyasada. Ama polise de dendiğini yeni duydum. Siz vergi veriyosanız biz de veriyoruz.
? 1 ay önce
sizinkinden kesiliyor vermiş olmuyorsunuz......esnaf gibi kazan yada kazanma verde bak nasıl veriliyormuş....
Noname 1 ay önce
Cahil adam
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@