banner518

Başbakan ilk kez konuştu !

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, yolsuzluk operasyonu ile ilgilli ilk defa konuştu. Erdoğan, "babamızın oğlu olsa ortaya çıkaracağız" dedi.Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Macaristan Başbakanı Victor Orban'ı Başbakanlık Merkez Binada kabul etti. İki ülke aras

Gündem 18.12.2013, 19:25
Başbakan ilk kez konuştu !

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, yolsuzluk operasyonu ile ilgilli ilk defa konuştu. Erdoğan, "babamızın oğlu olsa ortaya çıkaracağız" dedi.

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Macaristan Başbakanı Victor Orban'ı Başbakanlık Merkez Binada kabul etti. İki ülke arasında imzalanan anlaşmalar sonrası Erdoğan gündemdeki yolsuzlukla alakalı açıklama yaptı.

İşte Başbakan Erdoğan'ın açıklamalarından satırbaşları:

VİZELER KALDIRILDI

- Macaristan ile yaptığımız anlaşma gereği vizeleri karşılıklı olarak kaldırma kararı aldık.

17 ARALIK OPERASYONU

Soru: Bakanların istifası söz konusu mu?

- Daha öncede söylediğim gibi şunu bir defa bilmemiz gerekir biz 11 yıllık bir iktidarız ve iktidarımızın nelerle mücadele ederek bu konuma geldiği bellidir. bir defa Türkiye'de biz 2023 Türkiye'sinin hesabını yaparken birileri biz bunun önüne nasıl geçeriz hesabı yapanlar var. bunların ülkemizdeki uzantıları da var. Şunu çok açık söyleyebilirim 14 aydır dinleme izleme yapılıyorsa buda bir nevi çetelerdir.

- Devletin içinde devlet olma ve devleti istedikleri gibi yönetme planları var. Bu resmen siyasi mühendisliktir. Bunlar şucuymuş bucuymuş bizi enterese etmez. Babamızın oğlu olsa bunları ortaya çıkaracağız.

- Biz bunlara yabancıu değiliz, gerekeni gerktiği gibi yapacağız, Bakan arkadaşlarımla gerekirse görüşür, ne yapılması gerekiyorsa onu yaparız, bunu muhalefet partileri istiyor diye değil çünkü biz onların evveliyatını çok iyi biliriz, onların ne olduğunu milletim çok iyi biliyor, ama bu at çamuru tutmasa iz kalır mantığıdır.

- Bunlar yapılan birçok olumlu faaliyeti olumnsuz göstermeye çalışıyorlar.

- Evet emniyetimizde görevlerini kötüye kullanan müdürlerle ilgili tasarruflarını kullanmıştır.

Bu iş başka illere de sıçrayabilir. çünkü bu ülkenin geleceğini karartmaya kimsenin hakkı yok. Çok teşekkür ediyorum.


Son dakika Trabzonspor haberleri ve Son dakika Trabzon Haberleri
Yorumlar (8)
Coder 6 yıl önce
Utanmaz, arlanmaz adam !

Utanmadan palavra sıkıyosun hala ! Emniyet Müdürleri ve Savcı neden görevden alındı?Bunun hesabını ver bunun ! Buldum aptal milleti, dehle !

Ama bu aptal millete herşey müstehak.Beter olsunlar ! Açlıktan nefesleri kokuyor, 100 milyarlık vurgunu toz konduramadıkları yapıyor.Bre hey kafasızlar akıllanın !
h.e. 6 yıl önce
yolun sonu görülüyor potomyali trabzon düsmani babanin oglunu birak kendi ogluna birbak 2003de egrisi dogrusu programinda taha akyolun karsisinda trabzonlular icin söylediklerini hic unutmadim trabzonluyu nasil sirtindan hancerlediginin kararini ozaman verdim aldin mazlumumun ahini simi cikiyor.iste. hem allah bir yerekadar hirsizlara yürükulum der.kivirma balik bastan kokar ve artik kokmaya basladin.
tuncay türk 6 yıl önce
başbakan sen onu bunu bırakta hırsızlık var mı yok mu ? önce onu söyle ki yok diyemiyorsunuz hiç biriniz yok bizi izliyorlar yok bilmem ne. o yasa dışı dediğiniz herşeyi sizlerde yaptınız hem de alasını ucu size dokununca mı kötü oluyormuş velev ki usulsüz dinlendiniz, velevki bunlar çeteleşti kardeşim bunları siz getirmediniz mi o mevkiilere ? ne istedilerse verdik derken bunu kastetmemişmiydiniz ? ne için verdiniz ne karşılığında ? niye verdinizbunlar sizin hükümetin içinde görev alan insanlar haliyle akp yi de temsil ediyorlar önce bu hırsızlık ve yolsuzlukların hesabını verin
EMRE NEHIR 6 yıl önce
Yahu resmen insanları kandırıyor Başbakan halen insanlar nasıl uyuyor anlamış değilim insanların gözünün içine baka baka kandırıyor.Polisleri savcıları görevden aldınız cünkü bu mevzular uzayacaktı yarın birgün birşey yok demeye getireceksin olayları Allah Türk İnsanı uyutmasın..Pkk ile anlaşmalarından sonra zaten gözümden düşmüştün Başbakan bu yaptıklarınızlada bardağı taşırdınız hikaye okumayın kimseye.
laz osman 6 yıl önce
sen simdi turk milletine aptal dersin kufredersin ama sonrada aglarsin bu ulkede demokrasi yok diye..hani bu savcilar akp liydi hani bu polisler akpiydi hani bu yargi akpliydi simdi hepsi sizden oldular simdi hepsini cok seviyorsunuz....yerim sizin vatan sevginizi...siz anca akbaba olursunuz
Coder 6 yıl önce
laz osman;

Senden belli herşey.Tarife gerek yok !


Sen açlıktan sürün, milyarlarca dolar bunların cebine gitsin.Senin gibilere müstehak !

Biz doğru olanı savunuyoruz, sizin gibi parti fanatikliği yapmıyoruz, insanlara tapmıyoruz !

Bugün neden aç oduğunu sorgulayacağına, çıkmış bunları savunuyosun, yazık sana !

Eğitim seviyen de belli.Senin gibilere cevap yazmaya değmez !
osman osman 6 yıl önce
ilkokul okumamış adamlar gelmiş burada imamlarından öğrendikleri şeyleri söyleyip ahkam kesiyor. para piyasasından, uluslararası ilişkilerden haberleri yok ekonomist kesildiler başımıza. bilerek cahil bırakıldınız işte böyle durumlarda oy deposu olarak kullanılmak için, değişmeye de niyetiniz yok. sizin cehaletiniz yüzünden biz yoksulluk çekiyoruz. azıcık utanın be...
Coder 6 yıl önce
Şuna da bakın hele :)

İki adet mühendislik diplomamı scan edip göndericem sana ezik !

Senin diplomalarını görelim hadi !

Ordan atıp tutmak kolay.Ne cacık olduğunu iyi biliyoruz :)

Kimin potansiyel oy deposu olduğu belli.Yazık size :)

DİPNOT : Ben hiçbir partiye oy vermiyorum.Bu da sana yeter !

Gelişmelerden Haberdar Olun

@