7m


7m

hyundai

Başbakan Doğan kavgası

Erdoğan'ın dünkü sözlerinin ardından Doğan kavgası tekrar hararetlendi. Bugün tüm manşetlerde kavga vardı.Başbakan Erdoğan'ın Aydın Doğan'a yönelik ağır eleştirilerine Doğan cephesi sessiz kalmadı ve Erdoğan'a aynı sertlikte cevap verdi. Kavganın şiddeti

Gündem 07.09.2008, 11:42
Başbakan Doğan kavgası
Erdoğan'ın dünkü sözlerinin ardından Doğan kavgası tekrar hararetlendi. Bugün tüm manşetlerde kavga vardı.

Başbakan Erdoğan'ın Aydın Doğan'a yönelik ağır eleştirilerine Doğan cephesi sessiz kalmadı ve Erdoğan'a aynı sertlikte cevap verdi.

Kavganın şiddeti Erdoğan-Uzan kavgasını hatırlatırken, önümüzdeki günlerde her iki tarafında elindeki kozları sonuna kadar kullanacağına kesin gözüyle bakılıyor.


İşte Erdoğan-Doğan kavgasının manşetleri;

AkşamCumhuriyetHürriyet

Milliyet

Posta

Radikal

Sabah

Star

Yenişafak

Zaman


Yorumlar (1)
orto 14 yıl önce
Az önce TV de BAŞBAKANIN konuşmasını takip ettim. diyorki Doğan medya grubu bizim için yazdıklarını yallanlayıp özürdilerse onlar için elimizdeki bilgilerden vaz geçer olayı kapatırız. Yoksa nasıl hilton olayını açıkladıysam(ki az önce o konuda halkı bilgilendirdi) doğan grubu hakkındaki tüm gayri resmi olayları sırası ile açıklayacağım diyor.

Bende arkadaşlar size ve BAŞBAKANIMA şunu diyorum....Sayın TAYYİP bey doğan grubu özürdilesede sizin yakanızı bıraksada elinizi ayağınızı öpsede gayriresmi ne yaptılarsa açıklayın ve devletin adli kurumlarını görevlendirip gerekli işleri yapın. Eğer siz bunu yapmasanız kusura bakmayın ama AYDIN DOĞAN ın yaptıklarına madden bilmem ama manen ortak olursunuz ve bu halk o zaman size hakkını helal etmez.... SAYGILARIMLA.............

Gelişmelerden Haberdar Olun

@