Bakan Soylu'nun gözü önünde bir terörist öldürüldü!

İçişleri Bakanı Soylu'nun gözü önünde bir terörist öldürüldü!

Bakan Soylu'nun gözü önünde bir terörist öldürüldü!

Advertisement Advertisement

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Şanlıurfa'nın Suriye sınırındaki Akçakale ilçesinde 3. Hudut Alay Komutanlığını ziyaret ettiği sırada, güvenlik güçleri tarafından bir terörist etkisiz hale getirildi.  

 İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Şanlıurfa'nın Suriye sınırındaki Akçakale ilçesinde 3. Hudut Alay Komutanlığını ziyaret etti. Bakan Soylu, beraberinde Şanlıurfa Valisi Abdullah Erin, Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Nihat Çiftçi, Şanlıurfa Milletvekilli İbrahim Halil Yıldız ile birlikte Akçakale ilçesine geçti. Soylu, burada Kaymakam Hamza Özer, 20. Zırhlı Tugay Komutanı Albay Oktay Ağbuga, 3. Hudut Alay Komutanı Piyade Albay Yaşar Kaya, 2. Hudut Tabur Komutanı Vekili Piyade Binbaşı Deniz Ayaz'dan bilgi aldı. 

Bakan Soylu, son olarak kuleye çıkarak, nöbetçi askerlerle selamlaştı. Bakan Soylu, sınır hattını incelediği sırada, sınırı taciz eden bir terörist güvenlik güçleri tarafından etkisiz hale getirildi. Teröristin etkisiz hale getirilmesi haberi karakol komutanı tarafından Bakan Soylu’ya verildi. 

Güncelleme Tarihi: 28 Ekim 2018, 22:17

Son dakika Trabzonspor haberleri ve Son dakika Trabzon Haberleri
YORUM EKLE
YORUMLAR
Hüseyin  Akyüz,almanya
Hüseyin Akyüz,almanya - 6 ay Önce

Bu haber olmadi, kendisi vurmadan Kabul etmem

İbrahim çevik
İbrahim çevik - 6 ay Önce

Sözde barış süreci sonunda işgal edilen üç ilçeyi geri almak için 600 şehit verdik. Bu rakam Kıbrıs harekatından fazla. Süreçte valilere pkk ya dokunma diyen yargılanmalı, hesap vermeli,,

Can
Can - 6 ay Önce

Kmutan da yağcılık yspmış.burnunun dibine yenimi geldi terorist uçaktanmı atladı daha önce niye vurmadınız .içişleri bakanıgelmiş bu ne tedbirsizlik

banner426

banner204