Bakan Soylu'dan sokağa çıkma yasağı sorusuna yanıt

İçişleri Bakanı Soylu, "Sokağa çıkma yasağı olacak mı?" sorusuna "Şu ana kadar aldığımız tedbirlerin karşılığını izliyoruz. Eğer ki bu tedbirler yeterli olmazsa gerekli her türlü tedbir alınır. Bunu yapmayacağız gibi bir şey söz konusu değil" diyerek yanıt verdi.

Gündem 01.04.2020, 14:53
Bakan Soylu'dan sokağa çıkma yasağı sorusuna yanıt

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, koronavirüs önlemleriyle ilgili açıklamalarda bulundu.

Bakan Soylu, şehirler arası otobüs seferleriyle ilgili olarak "sefer sayıları yüzde 99'un üzerinde azaldı" dedi. Soylu, "Şehirler arası toplu taşıma neredeyse yok düzeyine indi" diye konuştu.

"YAPMAYACAĞIZ GİBİ BİR ŞEY SÖZ KONUSU DEĞİL"

"Sokağa çıkma yasağı olacak mı?" sorusuna yanıt veren Bakan Soylu, "Şu ana kadar aldığımız tedbirlerin karşılığını izliyoruz. Eğer ki bu tedbirler yeterli olmazsa gerekli her türlü tedbir alınır. Bunu yapmayacağız gibi bir şey söz konusu değil" dedi

Yorumlar (8)
Trabzon 10 ay önce
Sayın bakanım akparti belediyeleri yardım yada bağış toplayınca EVET,,ama aynı şeyi CHP belediyeleri yapınca yasak vatandaşlarda büyük bir haksızlık ve ciftestandart olarak gölüyor,,,Devlet ayrımcılık yapmamalı diye biliyorduk
ibraam 10 ay önce
Ülke enfekte olduktan sonra sokağa çıkma yasağını başına çal.. İşbilmez, Akıl erdiremez, Liyakatsız yöneticiden Allah bu memleketi korusun. Hala ekonomi hala oy kaygısı hala rant gayreti. Allah sizi layıkınızla kavuştursun.
ibraam 10 ay önce
Kaybettiğiniz belediyelere,, sadece sizden daha çok seviliyor, daha iyi, şeffaf, dürüst, özverili, ileri görüşlü, birleştirici, tercih ediliyor diye, sizin; Vatan haini, terörist sevici, “Başka devlet kurmak isteyenler” diye uydurma bir suçlama yapmaya hakkınız yoktur! Bağış toplamalarını engellemek çağ dışı ilkel bir kıskançlık belirtisidir. Çatlasınızda patlasınızda akıl kazanacak.
yakun 10 ay önce
"İçişleri Bakanı Soylu, "Sokağa çıkma yasağı olacak mı?" sorusuna "Şu ana kadar aldığımız tedbirlerin karşılığını izliyoruz. Eğer ki bu tedbirler yeterli olmazsa gerekli her türlü tedbir alınır. Bunu yapmayacağız gibi bir şey söz konusu değil" sayın soylu' ya bu tür soruları soran ya aptal ya da geri zekalıdır. Soylu kim ki bu konuda kanaat belirtecek? Cevaba bakın hem evet diyor, hem hayır diyor. Bu ve başka konularda bunların nereye kadar konuşacağı belirlenmiş. Baş efendi var iken böyle konularda bunlar konuşamaz. Böyle sorularla zor durumda bırakmaya gerek yok.
Trabzonspor 1967 10 ay önce
Sayın Bakan, tamamen yayıldıktan sonra dışarı çıkma yasağı bir işe yaramaz, büyük bir zaman kaybının içindeyiz ayrıca geç kaldık
Trabzonspor 1967 10 ay önce
Sokağa çıkma yasağı geç bile kalınmış bir karar, her geçen gün bu illet hastalık yayılıyor, bu lanet hastalığın önüne geçmek ve yayılmasını önlemek için neden sokağa çıkma yasağı almıyorsunuz, bırakın konunun maddi tarafını sn. bakanım çok hızlı yayılıyoruz hiç matematiği iyi olan birisi yokmu mecliste ???
derbeder 10 ay önce
siz birşey yapamazsınız
Akçaabat H.t 10 ay önce
Bakanda yalan makinasi ????

Gelişmelerden Haberdar Olun

@