Bakan Koca günlük koronavirüs tablosunu açıkladı

Bakan Koca günlük koronavirüs tablosunu açıkladı

Gündem 21.11.2020, 19:29 21.11.2020, 19:37
Bakan Koca günlük koronavirüs tablosunu açıkladı

Haber61 - Haber Servisi - Sağlık Bakanı Fahrettin Koca günlük koronavirüs tablosunu açıkladı.

Bakan Koca açıklamasında "Bugün tespit edilen 5.532 yeni hasta var. Ağır hasta sayımız da kayıplarımız da can yakıyor. Kayıplarımızı azaltacak olan kurallara ve tedbirlere canla başla uymaktır. Mücadelenin gücü birlik olmak. Güç verin." ifadelerine yer verdi.

Bakan Koca günlük koronavirüs tablosunu açıkladı

Yorumlar (3)
Ali Papa 2 hafta önce
Hafta sonu akşam sokağa çıkılmasın diye cumartesi ve pazar akşamına yasak kondu.Ey yetkili kişiler ,normalde hafta sonu cuma ve cumartesi akşamı çıkılır çünkü pazartesi mesai var.Pazar akşamı nispeten sakin olur.Bu hafta cuma akşamı pek çıkılmadı.Ona aldanmayın Sebebi ,yasakları 3 gündür doğru dürüst açiklayamadikları için büyük bir kesimin cuma akşamını da yasak sanmasıydı.Dikkat etmemiz gereken sadece yetkililerce konulan yasağa uymak olmamalı.Kendi kendimize yasak koyabilmeliyiz.
Demir 2 hafta önce
Sayın bakanım gercek vaka sayılarını ne zaman acıklayacaksınız
Hayat 2 hafta önce
O kadar koruyup kolladık kendimizi, çift kat maske - dezenfektan kullanımı vs. Geldi bizi de buldu. Hastanelerin durumu içler acısı doktor bir teste koşuyor bir reçete yazmaya, koridorda abartısız bekleyen 50 hasta. Orada insan virüs olmasa bile virüs kapacak durumda . Allah sağlıkçıların yardımcısı olsun . Daha sert ysaklar gelsin , umursamazlar yüzünden çok can yanacak...

Gelişmelerden Haberdar Olun

@