banner556

>

Bakan Koca günlük koronavirüs tablosunu açıkladı

Bakan Fahrettin Koca günlük koronavirüs tablosunu açıkladı

Gündem 29.08.2020, 19:41 29.08.2020, 19:49
Bakan Koca günlük koronavirüs tablosunu açıkladı

Haberr61 - Haber Servisi - Sağlık Bakanı Fahrettin Koca günlük koronavirüs tablosunu açıkladı

Bakan koca yaptığı açıklamada "Toplamda 7 milyona yakın test yaptık. Bugün aktif hasta sayımıza 546 kişi daha eklendi. Kaybettiğimiz hasta sayımız toplamda 6.000’den fazla. Ağır hasta sayımızda artış devam ediyor. Tedbirlere uymada gevşek olamayız. Güç tedbirde." ifadelerine yer verdi.

Bakan Koca günlük koronavirüs tablosunu açıkladı

Yorumlar (2)
Turan 5 ay önce
Mayıs ayı ile birlikte akıl tutulması yaşadınız.Sanki virüs ortadan kalktı havası yarattınız.Herkesin normal hayata dönmesi için büyük bir rehavet yarattınız.Belki bakan olarak siz değil fakat hükümetiniz malesef bu izlenimi verdi.Sizin bakan olarak en büyük hatanız hiçbir zaman gerçek rakamları vermediniz.verdiğiniz rakamlar hem millete bir rehavet verdi geçen zaman zarfında da size olan güveni sarstı.Bir çok büyük hatanız ise testleri yaygın bir biçimde,güvenli testlerle yapmadınız.Yaptığınız testleri herkese eşit yapmadınız.Eş,dost,yandaş gözetilmesini görmediniz veya görmezden geldiniz.Türkiye çapında Şehir hastaneleri uğruna özelde Ankara'da Nümüne,Y.İhtisas v.b.hastaneleri kapattınız.Şu durumda bütün hastaneler dolu.Hastaları yatıracak yatak bulamaz oldunuz.Herkes toplum içinde herkese bulaştırıp gezmekte.Ağırlaşan hastaları hastanelere yatırmaktasınız.Hem iş işten geçmiş,hem de topluma tümden bulaşmasını sağlamaktasınız.
Mevcut bakanlar içinde belkide en güvenilir bakandınız.Artık hiçbir güvenilirliğiniz kalmadı.Siz de bu bulaş alet edildiniz.Derhâl istifa etmelisiniz.Diyeceksiniz ki benden iyisi mi gelecek?Asla gelmeyecektir.Bu iktidara zerre güvenimizin kalmadığını biliyoruz.Hangi işi doğru yaptılar ki bu eksik olsun.Yazık bu halka.Çok yazık.Kendi elleriyle cellatını yarattılar.
erol 5 ay önce
hergün aynı test korona millet hastalıktan değil psikolojikmen travma yaşayacak

Gelişmelerden Haberdar Olun

@