banner556

Bakan Koca günlük koronavirüs tablosunu açıkladı

Bakan Fahrettin Koca günlük koronavirüs tablosunu açıkladı

Gündem 12.08.2020, 21:49 12.08.2020, 21:55
Bakan Koca günlük koronavirüs tablosunu açıkladı

Haber61 - Haber Servisi - Sağlık Bakanı Fahrettin Koca günlük koronavirüs tablosunu açıkladı.

Bakan Koca sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada "2 MARTTAN İTİBAREN EN YÜKSEK test sayısına son 24 saatte ulaştık. Ağır hasta sayımızda 15 artış var. Hastalığın yayılımı, sabit ortamlarda, örneğin AİLE İÇİNDE HIZLI. Bir hasta, hastalığa yakalanmış bir aile demek. Her birimiz, hepimiz için tedbir alalım." ifadelerine yer verdi.

Bakan Koca günlük koronavirüs tablosunu açıkladı

Yorumlar (4)
Ali Papa 6 ay önce
En cok yayılma aile içinde. Bir hasta, bir aile hasta demek. Hem bunları söyle sonrada illere genelge gönderip çok ağır hasta dışındakileri yani, hafif - orta ve yatalak olmayan ağır hastaları evine gönder. Onlarda evde hetkese bulaştırsınlar. Akıl baliğ bir insanın aklının alamayacağı bir düşünce tarzı.İlk zamanlarda çok başarılı olan bakanımız şu anda maalesef bu işi götüremiyecek, bu yükü kaldıramayacak, süreci süsiü sözlerle götürmeye çalışmaktan başka olumlu bir icraat yapamaz bir hale düştü veya düşürüldü. Çok yazık.
Kemal 6 ay önce
Doğru. Hasta olan hastanede izole ediliyordu. Başarı böyle gelmişti. Şimdi ise evine gönderiliyor. Tedavinin bir etkisi yok. Hastayı evine göndermek bu savaşta Türkiyeyi başarısız kılmıştır
eskiya 6 ay önce
Ben anlayamıyorum. Trabzonda son iki günde sadece KTÜ de yapılan testlerin 174 ü pozitif çıkıyor. Koy üzerine Kaşüstündekileri. Tüm Türkiye de 1200 küsur pozitif. İlginç.
1967 6 ay önce
verilen verilere inanan AKILLI varmıdır acaba ?

Gelişmelerden Haberdar Olun

@