banner526

Modern Pozitif Bilimler

banner513

Bakan Koca günlük koronavirüs tablosunu açıkladı

Bakan Fahrettin Koca günlük koronavirüs tablosunu açıkladı.

Gündem 03.08.2020, 19:28 03.08.2020, 19:33
Bakan Koca günlük koronavirüs tablosunu açıkladı

Haber61 - Haber Servisi - Sağlık Bakanı Fehrettin Koca günlük koronavirüs tablosunu açıkladı.

Bakan Koca sosyal mmedya hesabından yaptığı açıklamada, "Bayram kutlamalarında, tatil yerlerinde, salgın faktörü ne yazık ki yeterince dikkate alınmadı. Daha önce, bazı illerle sınırlı olan vaka artışlarının önümüzdeki günlerde ülke geneline yayılmasından ENDİŞE duyuyoruz. TEDBİRDE GÜÇ BİRLİĞİNE ihtiyacımız var." ifadelerini kullandı.

Bakan Koca günlük koronavirüs tablosunu açıkladı


Trabzon Haber ve Trabzonspor Haber

Yorumlar (8)
Adem 2 ay önce
Yalan, en az 2000’dir günlük vaka sayısı.
Şevket61 2 ay önce
Bende tam tersine düşünüyorum bence vaka sayısı 0 oyunlara devam.
Ali Papa 2 ay önce
Tedbir almak hükümetin ,tedbire uymak vatandaşın,uymayanı ,sadece kendine değil ,toplumada zarar vereceği için sadece
uyarmak değil ,tedbirlere uymasını zorlada olsa sağlamak kolluk güçleri ve diğer görevlilerin işi.Karar almak,tedbirleri ilan edip ,herkesin uymasını beklemek yetmez.Maske yasağı olan yerlerde maske takmayanı,elinde,kolunda,kemerinde taşıyanı ve tüm ülkede mesafeye uymayanları yakalamak normal vatandaşın işi degil.Kurallara uyulmasını sağlamak için gerekiyorsa,sadece bu işlerle uğraşacak bir kolluk gücü ihdas edilebilir.Dokunaklı ,duygulu,teşbihli,ağlamaklı sözlerle ,kurallara uyulacagini düşünmek sizin en büyük hataniz.Lafı kısa kesip icraata odaklanın gari.Maskesiz ,mesafesiz poz verip sosyal medyada yayinlayan ünlüleri de görün artık yahu.
OFLU TÜRK 2 ay önce
SAYIN YETKİLILER MASKE TAKMAMAK YASAK PEKİ NİÇİN BU YASA UYGULANMIYOR TAM MANASIYLA UYGULANSIN YAZILSIN CEZALAR BAKALIM NE OLACAK
Yarel 2 ay önce
Sn CBaşkanı bunu görevden almadığı sürece bu iş bitmez.Hala aklında insanları eve kapatmak var.Dünya aşı için ,bu ve ikibi insanları hapsedip ülkeyi batırmak için uğraşıyo.Muhalefet de veriyo bu işbilmezlere gazı ki ülkeyi eve hapsetsinler,ekonomi batsın ve Sn CBaşkanını zor durumda bırakalım.Bakın demedi demeyin bu adam bu ülkeyi batıracak,CBaşkanımızı da koltuğundan edecek.
Usta 2 ay önce
Bu kafaya ulaşmak için ne kullanıyorsunuz merak ediyorum
Arsinli 2 ay önce
Çocukça yazı yazmışsın ya
Hayat 2 ay önce
Her yer normale döndü.. millet tatil beldelerinde maskesiz mesafesiz dipdipe havuzda , kahvehaneler cafeler restoranlar tıka basa dolu ( tek kullanımlık kullan at ürünler de yok ) . Aşı bulunmazsa 2 -3 seneyi bulur bu illet ...

Gelişmelerden Haberdar Olun

@