7m


7m

hyundai

Bakan Koca'dan aşı çağrısı: Kolları sıvıyoruz

Bakan Koca paylaştı! 'Kolları sıvıyoruz'

Gündem 28.05.2021, 23:29 28.05.2021, 23:35
Bakan Koca'dan aşı çağrısı: Kolları sıvıyoruz

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, haziran ayında düzenlenecek koronavirüs (Kovid-19) aşı kampanyası için hazırlanan kamu spotunu sosyal medya hesabından 'kolları sıvıyoruz' etiketiyle paylaştı.

1 Haziran'da Türkiye kademeli normalleşmeden normalleşme sürecine geçmesi planlanıyor. Aynı zamanda haziran ayında yoğun bir aşılama kampanyası düzenlenecek.

Dün aşılama kampanyasına ilişkin ilk kamu spotu paylaşımını yapan Bakan Koca, bugün de Twitter hesabından "Tünelin sonundaki ışığa birlikte ulaşmak için kolları sıvıyoruz" mesajıyla bir kamu spotu daha paylaştı.


Yorumlar (3)
Temel 1 yıl önce
Genellikle görülen hafif yan etkileri kabul edenler aşı olsun o zaman ben aşı olanlara saygı duyuyorum ama ben genellikle görülen unutkanlık , yüksek ateş , halsizlik , kısmi felç vb. Hafif yan etkileri kabul etmek istemiyorum ... pzifer- bio tech amerikan alman ortaklığındaki aşıyı istemiyorum ... hele Uygur Türklerine katliam yapan o pis Çünlilerin aşısını sindiremem Allah devletimizden razı olsun bakanıma da teşekkür ederim ama ben ve sevdiklerim Ruhsatı olmayan bu aşıları tercih etmiyoruz
mehmet 1 yıl önce
Vayy helal olsun,
durmak yok asilamaya devam... !!!
alperen 1 yıl önce
ÜRETEN FİRMALARIN GARANTİ VERMEDİĞİ AŞI!!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@