7m

7m

hyundai

Bakan Albayrak'tan kandil mesajı

Bakan Berat Albayrak Mevlit Kandili dolayısıyla mesaj yayınladı.

Gündem 08.11.2019, 14:13
Bakan Albayrak'tan kandil mesajı

Hazine ve Maliye Bakanı Dr. Berat Albayrak yayınladığı mesajda Trabzonlu Hemşehrilerinin Mevlid-i Nebi gecesini tebrik etti. 

Alemlere rahmet olarak gönderilen Efendimizin (S.A.V) teşrifleri, insana ve hayata dair değerlerin yeniden anlam kazandığı bir düşünce ve inanç sisteminin müjdecisi olduğunu ifade eden Bakan Albayrak "Hayatı ve mücadelesinin her anı ile insanlığa en kıymetli örnekleri barındıran Efendimizin (S.A.V) mirası, bizler için ilelebet en değerli rehber olmaya devam edecektir. Dünyanın dört bir yanında zulme maruz kalan, kendi arasında da ihtilaflar yaşayan İslam dünyası, O’ndan bize ulaşan değerlere yeniden tutunabildiği zaman, daha güzel bir geleceğe ilerleyebilir. Bu mübarek günde; sevgi ve rahmet elçisi Peygamberimiz Hz. Muhammed’i (S.A.V) anacak ve O’nun gönüllerimizi feraha kavuşturan mesajını bir kez daha coşku ile hatırlayacağız. Birlik ve beraberliğimizi pekiştirmesi temennisiyle, Mevlid-i Nebi gecesinin O’nu daha iyi tanımamıza ve hayırlara vesile olmasını diliyorum. Kıymetli Trabzonlu hemşehrilerime muhabbet ve selamlarımı iletiyorum." dedi.


Yorumlar (2)
Gelecekten gelen adam. 3 yıl önce
Git işine be bu mesajı vermeden önce dürüst olun ben işsizlikten kıvranıyorum bir sürü borcum var sen keyfi sefa sürüyor dalga geçer gibi de enflasyon %8.5 diyorsun. Peygamber efendimizin adını ağzınıza almayın.
Kadir Yılmaz 3 yıl önce
Sen bir yalancısın ulan gençler 3 de 1 işsizlik bıraktınız 4 de 1 değil anladın onu. Yazıklar olsun sana. TRABZON MEYDAN PARKI ÇOK İŞSİZLİK VAR İŞ BEĞENMİYOR Diye Bişey yok 50 bin işsizlik var...

Gelişmelerden Haberdar Olun

@