banner536

banner526

banner533

Bakan Albayrak'tan bayram mesajı

Hazine ve Maliye Bakanı Albayrak’tan Kurban Bayramı mesajı…

Gündem 10.08.2019, 16:55
Bakan Albayrak'tan bayram mesajı

Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak, Kurban Bayramı dolayısıyla yayımladığı mesajda, “Birlik ve beraberliğimiz, 82 milyonluk büyük bir aile olan Türk milletinin en değerli hazinesidir” dedi.
 
“Milletimizin feraseti ve desteğiyle birlikte yarının Büyük ve Güçlü Türkiye’si hedefimize emin adımlarla ilerliyoruz. Toplumsal birlikteliğimizi koruyup güçlendirdikçe gelecek nesillere çok daha müreffeh ve huzurlu bir ülke armağan edeceğiz” değerlendirmesinde bulunan Bakan Albayrak şunları söyledi:
 
“Kurban Bayramı, sosyal adaleti diri tutan bir inanç ve kültür mirasımızdır. Kardeşliğimizi daha da güçlendirerek, maddi ve manevi zenginliklerimizi paylaşarak çoğalttığımız  Kurban Bayramımızın ülkemize, milletimize, İslam âlemine, tüm insanlığa barış, huzur, mutluluk ve hayırlar getirmesini Allah'tan temenni ediyorum.”
 
Bakan Albayrak, Trabzonlu hemşehrilerinin bayramını tebrik ederken Trabzon’un önemine de vurgu yaptı. Albayrak şu ifadeleri kullandı:
 
“Trabzonumuz Fatih’in fethettiği, Yavuz’un şehzadelik yaptığı, Kanuni’nin doğup 15 yaşına kadar yaşadığı bir şehzadeler şehridir ve önemi büyüktür. Bu nedenle, şehrimizin gelişip büyümesi noktasında üzerimizde büyük bir sorumluluk vardır. Bu bilinç ile baba ocağımıza katkı vermeye devam edeceğiz. Trabzon’un bir evladı olarak, devleti ve milletine desteğini hiçbir zaman esirgemeyen hemşehrilerime şükranlarımı sunuyor bayramlarını kutluyorum.”


Trabzon Haber ve Trabzonspor Haber

Yorumlar (1)
nuray uzun 1 yıl önce
“Trabzonumuz Fatih’in fethettiği, Yavuz’un şehzadelik yaptığı, Kanuni’nin doğup 15 yaşına kadar yaşadığı akp ikdidarınız döneminde şampiyonluk kupasının çalındığı bir şehridir

Gelişmelerden Haberdar Olun

@