Aydınlık'a göre Öcalan burada !

Günlerdir 'Abdullah Öcalan nerede?' diye soran Aydınlık Gazetesi, merakla beklenen yanıtı bugün verdi.Doğu Perinçek'in gazetesi Aydınlık, Öcalan'ın sık sık MİT Bursa Bölge Başkanlığı Merkez Misafirhanesi'nde kaldığını iddia etti.BURSA'DA MİSAFİRGünlerdir

Gündem 30.06.2012, 08:47
Aydınlık'a göre Öcalan burada !

Günlerdir 'Abdullah Öcalan nerede?' diye soran Aydınlık Gazetesi, merakla beklenen yanıtı bugün verdi.

Doğu Perinçek'in gazetesi Aydınlık, Öcalan'ın sık sık MİT Bursa Bölge Başkanlığı Merkez Misafirhanesi'nde kaldığını iddia etti.

BURSA'DA MİSAFİR

Günlerdir sürmanşetinden 'Abdullah Öcalan nerede?' diye anons eden Aydınlık, Cumartesi'yi işaret etmişti. Gazete bugün okurların karşısına sürmanşetten "Bursa'da MİT'in misafiri" başlığıyla çıktı. 

Habere göre MİT'e ait siyah bir helikopterle İmralı'dan çıkarılan Abdullah Öcalan, sık sık MİT Bursa Bölge Başkanlığı Merkez Misafirhanesi'ne götürülüyor.  

BAZEN YATLA BAZEN HELİKOPTERLE

Haberde "MİT'e ait siyah bir helikopterle bazen de bir yatla İmralı'dan alınan Öcalan, Mudanya üzerinde misafirhaneye ulaştırılıyor. Özellike son aylarda zamanın büyük bölümünü burada geçiriyor." ifadelerine yer verildi.

Ömür boyu hapse mahkum edilen Öcalan'dan 10 aydır haber alınamayınca Öcalan nerede sorusu gündeme gelmişti. Hatta MHP lideri Devlet Bahçeli, "Öcalan İmralı'da değil mi?" diye sormuştu. Başbakan Erdoğan da Bahçeli'ye "Yaşadığını bizzat görürsen ne yapacaksın? O zaman Beyefendiyi İmralı'ya götürmek lazım" diye cevap vermişti.Trabzon Haber ve Trabzonspor Haber

Yorumlar (16)
aniketus 9 yıl önce
Teröristle yiğitçe çarpışıp şehit olan askerlerimiz mezarda olacak,terörist başı devletin misafirhanesinde ağırlanacak!!!İnanmak istemiyorum bu habere.Bu haberin doğruluk payı varsa tüm şehitlerimizin kemikleri sızlar bizlerinde içmiz kan ağlar.Yetkililer derhal bu iddiaya açıklık getirmeli.
marfat 9 yıl önce
akp den hersey beklenır partı emperyal abd nın resmen taseronu nede olsa..
tarıkbuğra 9 yıl önce
bende kafamda aynısını düşünuyordum.bu adamı gece karanlığında dışarıya çıkıp gezdırıyorlardır dıye.demek düşüncelerımde yanılmamışım30 bın kışının katılı bu ülkede el üstünde tutuluyor.daha söyleyecek söz bulamıyorum
sinaa 9 yıl önce
Bu ülkede Devlete yönelik tüm pisliklerin arkasında mit vardır,bunu bilmeyen varsa hala araştırsın.
Coder 9 yıl önce
Bu haber doğruysa şaşırmam.Buraya da yazıyorum.Bu adi önümüzdeki senelerde dışarda.Hatta milletvekili olacak.Eeee durmak yok, yola devam.AKP'ciler düşünsün umrumda bile değil.Çünkü ben buna kendimi daha önce hazırlamıştım.
memleketli 9 yıl önce
böyle yarı göstermelik demokrasilerde ABD desteği çok önemlidir, AKP bu desteği alıp iktidara devam etmek Suriyede taşeronluk da dahil apo olayı gibi her şeyi yapıyorlar, ya bunları CHP yapsaydı millet ne yapardı cevabını siz verin
şafak 9 yıl önce
Ya yabana bırakın gitsin ya da gereğini yapın. Maaşlarına %45 zam yapmak için 5 dakikada karar alan TBMM bu işi de halletsin. Daha şehitlerimizin kanı kurumadı. Bu adam için gereği yapılmalı eğer büyük devletsek.
selimcan 9 yıl önce
maaşlarına 5 dakikada zam yapanların içinde chp de vardı mhp de. sallamayın.

apo denilen vatan haini imralı da değil diye, yani hayatından endişe duyan bazı chp milletvekilleri müsterih olsunlar. bu dmz imralı da, yeni g.kurmay başkanı tarafından avukatlarıyla görüştürülmediği gibi, o avukatların hemen hepsi de kodeste.

vatan haini apo da mahzende, fena mı şarap gibi yıllanıyor bu dmz...
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@