7m

Çapkınoğlu

uzungöl yayla otel

Alaattin Çakıcı'nın sayfası kaldırıldı

Facebook Alaattin Çakıcı hakkında bilgilendirmeler yayınlayan sayfayı kaldırdı

Gündem 11.04.2018, 08:49 11.04.2018, 08:58
Alaattin Çakıcı'nın sayfası kaldırıldı

Hakkındaki çeşitli davalardan tutuklu ve hükümlü olarak Kırıkkale Keskin Cezaevi'ndeki Alaattin Çakıcı'nın 'ALAATTİN ÇAKICI' adlı Facebook sayfası dün facebook yönetimi tarafından yayından kaldırıldı. 

Çakıcı'nın takipçileri Facebook'un bu işlemine itiraz edildiğini ve Alaattin Çakıcı adına yapılacak yayınların bundan sonra 'Son Kabadayı Alaattin Çakıcı' adlı sayfadan yapılacağını duyurdu.

Cezaevindeki Alaatin Çakıcı adına yapılan duyurular Çakıcı adına açılan Facebook sayfasında yayımlanıyordu. Çakıcı'nın yazdığı mektuplar, fotoğrafları ve güncel ve siyasi gelişmelerle ilgili görüşleri de dahil olmak üzere birçok paylaşım onbinlerce takipçisi olan bu sayfadan yapılıyordu. Dün Çakıcı adına paylaşımlar yapan başka bir sayfadan, bu sayfanın Facebook yönetimi tarafından yayından kaldırıldığı duyuruldu.

'İtiraz edildi'


'Son Kabadayı Alaattin Çakıcı' adlı 50 bin takipçili sayfadan yapılan duyuru şöyle:  

Alaattin Çakıcı Dost ve Sevenlerinin Dikkatine! Facebook üzerinden Alaattin Çakıcı Ağabeyimize dair mektupların ve duyuruların paylaşıldığı 'ALAATTİN ÇAKICI' isimli Facebook sayfamız dün akşam saatleri itibariyle Facebook tarafından yayından kaldırılmıştır. Konu ile alakalı itirazlarımızı yaptık ve sürecin takipçisiyiz.Bu süreç devam ederken paylaşımlarımızı ve duyurularımızı 'Son Kabadayı Alaattin Çakıcı” sayfasından yapmaya devam edeceğiz.'Milliyet


Yorumlar (6)
Yusuf 4 yıl önce
Herşey gelip geçer tek gerçek ölümdür hesap günüdür su testisi su yolunda bu dünyadan kimler geldi kimler geçti sonun kefen onu bile vermiyorlar yanlış yollar yanlış sonlar bunlar
Serkan 4 yıl önce
sedat peker gibi yalaka olsaydı bu durumda olmazdı
İsa Sayar 4 yıl önce
Allah gecinden versin reis vefat ettikten sonra ülkenin yeni başkanı Çakıcı olmalıdır.
Bozkurt göktürk 4 yıl önce
Cehalet almış yürümüş yorum yazmış olmak için yazıyorlar isa sayar çakıcı erdoğanla düşman olduğu eleşrirdiği boyun eğmediği için içerde reisiniz öldüğü zaman yerine düşmanımı geçsin ? Bu nasıl bir akıl nasıl bir kafa ? Ha reisinizin çocukları gibi askerlik yapmamış bir yalakası var sedat peker isterseniz yerine onu seçin ne dersin ?
Deniz 4 yıl önce
Vatana ihanetten mi yargılanıyor, teröristlikten mi? Arkasında binlerce seveni olan bir adamın sosyal medyada sevenlerine seslendiği bir hesabın kapatılmasında herhangi bir mantık göremiyorum..

Gelişmelerden Haberdar Olun

@