Alaattin Çakıcı'nın sayfası kaldırıldı

Facebook Alaattin Çakıcı hakkında bilgilendirmeler yayınlayan sayfayı kaldırdı

Alaattin Çakıcı'nın sayfası kaldırıldı

Hakkındaki çeşitli davalardan tutuklu ve hükümlü olarak Kırıkkale Keskin Cezaevi'ndeki Alaattin Çakıcı'nın 'ALAATTİN ÇAKICI' adlı Facebook sayfası dün facebook yönetimi tarafından yayından kaldırıldı. 

Çakıcı'nın takipçileri Facebook'un bu işlemine itiraz edildiğini ve Alaattin Çakıcı adına yapılacak yayınların bundan sonra 'Son Kabadayı Alaattin Çakıcı' adlı sayfadan yapılacağını duyurdu.

Cezaevindeki Alaatin Çakıcı adına yapılan duyurular Çakıcı adına açılan Facebook sayfasında yayımlanıyordu. Çakıcı'nın yazdığı mektuplar, fotoğrafları ve güncel ve siyasi gelişmelerle ilgili görüşleri de dahil olmak üzere birçok paylaşım onbinlerce takipçisi olan bu sayfadan yapılıyordu. Dün Çakıcı adına paylaşımlar yapan başka bir sayfadan, bu sayfanın Facebook yönetimi tarafından yayından kaldırıldığı duyuruldu.

'İtiraz edildi'

'Son Kabadayı Alaattin Çakıcı' adlı 50 bin takipçili sayfadan yapılan duyuru şöyle:  

Alaattin Çakıcı Dost ve Sevenlerinin Dikkatine! Facebook üzerinden Alaattin Çakıcı Ağabeyimize dair mektupların ve duyuruların paylaşıldığı 'ALAATTİN ÇAKICI' isimli Facebook sayfamız dün akşam saatleri itibariyle Facebook tarafından yayından kaldırılmıştır. Konu ile alakalı itirazlarımızı yaptık ve sürecin takipçisiyiz.Bu süreç devam ederken paylaşımlarımızı ve duyurularımızı 'Son Kabadayı Alaattin Çakıcı” sayfasından yapmaya devam edeceğiz.'Milliyet

Güncelleme Tarihi: 11 Nisan 2018, 08:58


Son dakika Trabzonspor haberleri ve Son dakika Trabzon Haberleri
YORUM EKLE
YORUMLAR
Yusuf
Yusuf - 9 ay Önce

Herşey gelip geçer tek gerçek ölümdür hesap günüdür su testisi su yolunda bu dünyadan kimler geldi kimler geçti sonun kefen onu bile vermiyorlar yanlış yollar yanlış sonlar bunlar

Serkan
Serkan @Yusuf - 9 ay Önce

sedat peker gibi yalaka olsaydı bu durumda olmazdı

tursun
tursun - 9 ay Önce

?

İsa Sayar
İsa Sayar - 9 ay Önce

Allah gecinden versin reis vefat ettikten sonra ülkenin yeni başkanı Çakıcı olmalıdır.

Bozkurt göktürk
Bozkurt göktürk - 9 ay Önce

Cehalet almış yürümüş yorum yazmış olmak için yazıyorlar isa sayar çakıcı erdoğanla düşman olduğu eleşrirdiği boyun eğmediği için içerde reisiniz öldüğü zaman yerine düşmanımı geçsin ? Bu nasıl bir akıl nasıl bir kafa ? Ha reisinizin çocukları gibi askerlik yapmamış bir yalakası var sedat peker isterseniz yerine onu seçin ne dersin ?

Deniz
Deniz - 9 ay Önce

Vatana ihanetten mi yargılanıyor, teröristlikten mi? Arkasında binlerce seveni olan bir adamın sosyal medyada sevenlerine seslendiği bir hesabın kapatılmasında herhangi bir mantık göremiyorum..

banner421

banner426

banner432

banner443

banner441